sweet1234• 27 ноября 2025

Чи безпечно купувати б/у кавомашину з Європи?

Mellisa• 27 ноября 2025
ну могут быть нюансы как и с любой бу-техникой и гарантии на нее не будет. Мне кажется, лучше не дорогую, но новую
галлея• 27 ноября 2025
знайома купила за 5 тис гр... так ця фірма ще й обслуговує ці машини...
vinika• 27 ноября 2025
Ну такое, лотерея самая обычная. Я не вижу в этом смысла
Найкраща• 27 ноября 2025
Чому не хочете просту нову з магазину з гарантією?
СавИра• 27 ноября 2025
Бу воно і є бу. Може буде все чудово, маленький пробіг, новенька, жива машинка але і ціна на неї не буде дуже дешева, а може бути машина з великим пробігом після ремонту, і з сюрпризами. Наприклад, не зможе готувати досить гарячий напій. Але фірм які займаються кавомашинами з Європи багато, тому може й можна знайти свій варіант
Верулия• 27 ноября 2025
я купувала 3 роки назад у фірмі, що привозить і обслуговує кавомашини. Вибрала по виду майже нову. Фірма перевіряє всі кавомашини, ремонтує.
У нас все працює, користуємося кожного дня, ми задоволені. Ціна була втричі менша нової. Зламається, будемо ремонтувати.
Selva-d985• 27 ноября 2025
Удалено автором