ИграйМойГормон• 27 ноября 2025
Ось який в нас обід!!! А що у Вас сьогодні?
Я погнала• 27 ноября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Не завжди ж їсти супер корисне ПХ, нудно, тим паче дітям. Та й немає нічого некорисного в пасті, м´ясі, овочах, сирі.
Сир - мальомова олія, паста - глютен, м´ясо- гормони і антибіотики, овочів не вилно, чи це той огірок?
Готуйте чим вже маєте, тим паче діти ваші
Я погнала• 27 ноября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Вони авокадо не їдять і кіноа з чіа теж ))))
Та їм воно і не потрібно))))
ИграйМойГормон
• 27 ноября 2025
Ответ дляЯ погнала
Сир - молоко, глютен - ок, не боїмося його, м´ясо домашнє (буряки, гарбузи, ячмінь, кукурудза)
А ви токс, чи троль?
Я погнала• 27 ноября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
А ви токс, чи троль?
Слухайте, токс тут тільки ви. Я написала, що скромно, в вас є аргументи що я не права?
І те, що ваша ’лєпьошка’ це не лазання, написали тут багато хто.
ИграйМойГормон
• 27 ноября 2025
Ответ дляЯ погнала
Звісно є аргументи - ви хвора людина, відчепіться вже. Ідіть собі їжте скромно, нескромно, вульгарно як хочете. Покажіть/розкажіть про свій обід/вечерю. Навчіть інших, гуру тролінга.
Я погнала• 27 ноября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Ні хворі ті, хто виставляє фото свого скромного обіду в мережі
і не вміє адекватно реагувати на коментарі
Коко На Страже• 27 ноября 2025
Ответ дляАнчо Ус
Представьте себе, что не все шароебятся бесцельно, в отличии от вас. Иногда приходится обедать на ходу. Но это для тех, кто работает, а не только кастрюлями на кухне гремит.
Ааа, це для цих.. робочих коняк?))
Ну ви працюйте, не відривайтеся, раз чоловік ваш не вміє працювати)) і подарунок йому гарний на Миколая придбайте)) в він вам-як завжди
ИграйМойГормон
• 27 ноября 2025
Ответ дляКоко На Страже
Ааа, це для цих.. робочих коняк?))
Тема про їжу, купа притрушених, як завжди все зіпсувала
Анчо Ус• 27 ноября 2025
Ответ дляКоко На Страже
Ааа, це для цих.. робочих коняк?))
А мы вместе работаем. У нас общий бизнес. И ребенок часто с нами.
А вы просто недалекая и глупая. Жаль вашего бедного мужа😁
Коко На Страже• 28 ноября 2025
Ответ дляАнчо Ус
Зате ви дуже розумна))
Обзивати чужих людей в інтернеті))
Дивіться, як би хтось не прийшов на все готове. Просто гарний, і не такий РОЗУМНИЙ як ви
Бо чоловіки не люблять конячок) вони ними користуються. До певного часу)
Так що працюйте далі, і їжте в машині. Як собака)
Обзивати чужих людей в інтернеті))
Анчо Ус• 29 ноября 2025
Ответ дляКоко На Страже
Зате ви дуже розумна))
Обзивати чужих людей в інтернеті))
Не хватало еще, чтоб какая-то безработная дворняжка поучала меня жизни😁 Провинциальная диванная лирика на тему взаимоотношений м -ж и способах употребления пищи😂
Коко На Страже• 29 ноября 2025
Ответ дляАнчо Ус
Це ж треба, як вас зачепило то😆😆
А ви йдіть, гроші чоловіку заробляйте. Їжте собі в машині, як собака
Щоб йому було за що повести в ресторан когось гарного і не зайобаного роботою . Не вас)))
І там їсти гарно і з задоволенням. 😜
Анчо Ус• 29 ноября 2025
Ответ дляКоко На Страже
Це ж треба, як вас зачепило то😆😆
І там їсти гарно і з задоволенням. 😜
Удалено администрацией...
Коко На Страже• 29 ноября 2025
Ответ дляАнчо Ус
Удалено администрацией...
Ох, зачепило як 😆😆😆
Охх, яка ж ви смішна.
Просто смішна хамка, яка працює як коняка, в її ніхто не цінує.
Це ж треба бути такою злою , нещасною і ображеною на цілий світ
Ну їж далі свою їжу в машині,як собака, бо гавкати ти вже дуже гарно навчилася
Охх, яка ж ви смішна.
Анчо Ус• 29 ноября 2025
Ответ дляКоко На Страже
Ох, зачепило як 😆😆😆
Охх, яка ж ви смішна.
Даже не читала. Я с ленивыми колхозницами диалог не поддерживаю. Иди дальше кастрюлями греми, только помни, что между твоей толстой жопой и твоим проперженым диваном доллар не пролетит.
Коко На Страже• 29 ноября 2025
Ответ дляАнчо Ус
Так не читала, що ВІДРАЗУ написала відповідь.
Щось твої долари не роблять тебе щасливою.
Давай давай, йди працюй) не ввдвікайся))
В потім твій чоловік за ці гроші когось іншого любити буде
Боже, яка ти смішна
Анчо Ус• 29 ноября 2025
Ответ дляКоко На Страже
Боже, яка ти смішна
Какой же ты упоротый завистливый колхоз😂 Еще раз. У нас с мужем общее дело, предприятие на мне, и расчетные счета на мне. И мы почти 24 часа в сутки вместе🥰 потому твои страхи-что муж заведет любовницу и потратит деньги на кого-то другого. -это что-то твое личное, меня это никак не задевает и никак не касается. А то, что мы иногда едим на ходу-это правда. И мне так нравится. Это ощущение свободы. Я могу позволить себе не быть привязанной к кухне, для меня это просто не самоцель и не способ реализации, в отличии от тебя. Мы можем поесть в рестике, или на Сокаре, или заказать доставку, или поесть из судочков. Я кайфую от такой жизни, потому что важность цели для нас приоритетнее. И мне не нужно заслуживать уважения в семье тарелкой хрючева 😜
Коко На Страже• 29 ноября 2025
Ответ дляАнчо Ус
Це ти зараз мені пояснювала чи собі?😜😜😜
Ну то мені не цікаво, чого ти така незадоволена життям. Ну може з сексом проблеми в тебе?
Немає коли довго писати)
В оперному сьогодні Сильфіда, треба укладку зробити.
Ну то ж знаєш, що таке оперний?))
Немає коли довго писати)
Ну то ж знаєш, що таке оперний?))
Анчо Ус• 29 ноября 2025
Ответ дляКоко На Страже
Це ти зараз мені пояснювала чи собі?😜😜😜
Немає коли довго писати)
Ну то ж знаєш, що таке оперний?))
Немає коли довго писати)
Ну то ж знаєш, що таке оперний?))
Так, давай закругляйся уже, тунеядка, со своей бесполезной болтовней. Понимаю, что тебе скучно и нех делать. Но не за мой счет ты будет удовлетворять свой комплекс второсортности. Так что я тебя оставлю наедине со своими деструктивными состояниями😁 иди в своем засаленом халате крышками от кастрюль набивай симфонию на своей кухне 2.5*3 метра квадратных 😂
Коко На Страже• 30 ноября 2025
Ответ дляАнчо Ус
Вибач, не було часу вчора відповісти.
Вечір чудовий був. На балет ходили.
Ну, ти ж знаєш, що таке балет?
Потім пили шампанське, в магазині,на Великій Васильківській. Дуже рекомендую. Гарне місце . Можна алкоголь придбати і там же випити.
А так як я в суботу принципово не готую, то на вечерю була долма.
Тільки відразу кажу, бо ти не знаєш, з цього посуду треба покласти в ТАРІЛКУ.
І так, чекаю як ти почнеш верещати
1. Ти знайшла ці фото в інтернеті!!
2. Раз в життя в ресторан пішла!!
А ти там як вечір провела?
Мільйон доларів заробила??
Вечір чудовий був. На балет ходили.
Ну, ти ж знаєш, що таке балет?
І так, чекаю як ти почнеш верещати
1. Ти знайшла ці фото в інтернеті!!
2. Раз в життя в ресторан пішла!!
А ти там як вечір провела?
Мільйон доларів заробила??
Анчо Ус• 01 декабря 2025
Ответ дляКоко На Страже
Вибач, не було часу вчора відповісти.
Вечір чудовий був. На балет ходили.
Ну, ти ж знаєш, що таке балет?
І так, чекаю як ти почнеш верещати
1. Ти знайшла ці фото в інтернеті!!
2. Раз в життя в ресторан пішла!!
А ти там як вечір провела?
Мільйон доларів заробила??
Вечір чудовий був. На балет ходили.
Ну, ти ж знаєш, що таке балет?
І так, чекаю як ти почнеш верещати
1. Ти знайшла ці фото в інтернеті!!
2. Раз в життя в ресторан пішла!!
А ти там як вечір провела?
Мільйон доларів заробила??
Я прям радуюсь за тебя! Умничка, наконец-то сняла свой засаленный халат и вышла в люди. Хоть поела что-то вкуснее своей баланды👍🏼
Я рада, что наш диалог послужил для тебя мотивацией. Вот видишь, нет ничего невозможного, стоит только захотеть🙌🏼
Коко На Страже• 02 декабря 2025
Ответ дляАнчо Ус
Так а ти там як))
Ти що , так і люди і не вийшла?
Спортивний костюм так і не зняла?
Так і ходиш як чучело?)
Ти що , так і люди і не вийшла?
Спортивний костюм так і не зняла?
Так і ходиш як чучело?)