Мрію про космос• 27 ноября 2025

Як звільнитися з війська по зору?

Зір на одному оці менше ніж 0,1 з корекцією,ще й катаракти на обох очах + астигматизм(Можливо в когось було подібне?як правильно діяти,в якому порядку?
Птица секретарь• 27 ноября 2025
Перше - пропасти в шпиталь або лікарню і встановити офіційний діагноз, потім подати на комісію на інвалідність. Але зазвичай проблема вже з першим етапом
Куколка-мяуколка• 27 ноября 2025
до юриста...
В брата який служе був холязіон на оці, вирізав у шпиталі, так там окуліст розказала як вона зла на влк-ників, що до неї сліпих приводять побратими за руку, але не списують, ВЛК пише що може служити і все тут.
автор Мрію про космос • 27 ноября 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
до юриста...
Кошмар,що вони творять ці ВЛК(((
автор Мрію про космос • 27 ноября 2025
Ответ дляПтица секретарь
В нього є встановлений діагноз,але з приватної клініки (
На паровозе• 27 ноября 2025
Ответ дляМрію про космос
Кошмар,що вони творять ці ВЛК(((
Ваш ВЛК проходив вже з цими хворобами?
Дивитися розклад хвороб, по зору виписаний діагнози з якими придатні, непридатні, придатні до
Мого брата визнали непридатним, діагноз по зору
-Ань-• 27 ноября 2025
Ответ дляМрію про космос
Кошмар,що вони творять ці ВЛК(((
Все дуже просто: якщо особи в білих халатах не підпишуть ВЛК всім підряд косим/хромим/хворим - то їх накажуть (відправлять на фронт надавати медичні послуги).
На паровозе• 27 ноября 2025
Ответ дляМрію про космос
ВЛК бере до уваги тільки державні
Якщо є сумніви відправляє в обласні лікарні
Не було можливості пройти в державній?
І що значить звільнився з війська? Він вже служить?
12 галюцинаций• 27 ноября 2025
Ответ дляНа паровозе
Ваш ВЛК проходив вже з цими хворобами?
А сколько по времени заняло признание негодным? У мужа уже 3 месяца дело лежит в ЦВЛК и непонятно, сколько еще будет лежать.
На паровозе• 27 ноября 2025
Ответ для12 галюцинаций
В ЦВЛК 11 месяцев
Сейчас слышала они в год не укладываются даже
12 галюцинаций• 27 ноября 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
до юриста...
С одной стороны вот такое говорят про ВЛК, с другой стороны у меня два сотрудника демобилизовались. Оба пошли добровольцами, один в части финансами занимался, другой в учебке служил. Оба уволились не по ранению и не по возрасту, у одного были проблемы со зрением, у другого не знаю. И есть друг, служит, имеет проблемы со здоровьем, признали годным к службе в тылу, но в тыл перевести не дали.
12 галюцинаций• 27 ноября 2025
Ответ дляНа паровозе
В ЦВЛК 11 месяцев
Жесть. Его вызывали для дополнительного осмотра или признали решение городской ВЛК?
Ms. Откровенность• 27 ноября 2025
никак..годен для службі в тыловых, ВУЗ, ТЦК
На паровозе• 27 ноября 2025
Ответ для12 галюцинаций
В областную не вызывали, согласовали решение городской
автор Мрію про космос • 27 ноября 2025
Ответ дляНа паровозе
Ваш ВЛК проходив вже з цими хворобами?
Його зловили,влк пройшов зв півгодини,деякі ліагнози там є,але не всі(
автор Мрію про космос • 27 ноября 2025
Ответ дляНа паровозе
ВЛК бере до уваги тільки державні
Не було можливості пройти в державній?
Так,служить(тоді не було можливості,а зараз як пройти повторно?
Куколка-мяуколка• 27 ноября 2025
Ответ дляМрію про космос
через медсанчасть, мають дати направлення на шпиталь, але вони роблять все щоб не давати
Рожки-да-ножки• 27 ноября 2025
Практично-ніяк
Птица секретарь• 27 ноября 2025
Ответ дляМрію про космос
Не підійде
Потрібно в державній підтвердження і висновок що непридатний