Кидаю курити• 28 ноября в 11:46

Квартира, яка краще?

Новобудова поверх 3 (газ, опалення автономне) а локація все поряд , і вториний (3 поверх , опалення централізоване, газ плита) але треба робити ремонт теж...що краще
Зробіть вибір:
вже голосів: 44
Новобудова
Вториний
Пишна молодиця• 28 ноября в 14:34
Ответ дляСвезло так свезло
Ні, це не копійки. Демонтаж, потім мішки зносити, за кожен мішок платити, і одна машина - це ви шось дуже мало демонтували.
+ Заміна вікон , батарей , дверей, комунікацій ....
Запароленое одеяло• 28 ноября в 15:58
Звичайно, новобудова краще. Ви можете включити опалення, коли Вам зручно, а не чекати 15 жовтня чи 1 листопада, чи коли там надумають комунальники. І ремонт в бабушатніку- це ще той квест, тільки завершили, знаю про що кажу. Але у нас квартира по спадку перейшла, то вибору не було.