Покращена• 28 ноября 2025
Які шанси в армії зустріти своє кохання?
Наприклад якогось іноземця чи колумбійця?
Чи якщо я в цивільному житті нікому не треба то і в частині чи на фронті теж не буду треба?
Хоча там концентрація чоловіків значно більша
МатьЧасть• 28 ноября 2025
В мене чоловік служив, але ми тоді не були разом. Каже, що на жінок у війську дуже бурхлива реакція у чоловіків. Відразу починають харахориться) перед дівчатами
Дайте подуться• 28 ноября 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
Да, все богатые иностранцы приехали к нам воевать и только и ждут когда в окоп запрыгнет очаровательная украиночка, бегите пока всех не разобрали
Капец. Что ж наши дамы так зациклены на богатых мужиках? Сегодня встретила подругу, которую давно не видела и рассказываю, что у меня сейчас есть два кандидата в мужья. Она сразу- богатые?