маска Ілона• 29 ноября в 15:05

Чи норм подарунок вихователям?

що ви носите вихователям, коли святкують ДР вашої дитини в садку. у нас прийнято каву і цукерки. чи буде норм пачка кави і київ вечірній? чи краще який торт?
Морковна• 29 ноября в 15:10
Я не ношу подарунки вихователям. Дітей пригощаємо цукерками. До чого кава вихователю?
Идеальная оптимистка• 29 ноября в 15:10
Вихователям? Нічого. Вже третій садок в дитини і даже не чула про таке. Приносять смаколики для дітей
автор маска Ілона • 29 ноября в 15:11
Ответ дляИдеальная оптимистка
у нас пригощяють вихователів також. дехто навітьшампанським
Идеальная оптимистка• 29 ноября в 15:11
Ответ длямаска Ілона
Жесть
Мания-Величия• 29 ноября в 15:13
Ответ длямаска Ілона
Зачем?
Поумничка• 29 ноября в 15:19
Ответ длямаска Ілона
Вполне нормально
Статус Ква• 29 ноября в 15:23
Я вихователям просто шоколадку носила,чай попити в обід з нею)
В нас навпаки сказали, що ніяких тортів не приносити. Можливо хтось з дітей отруївся.
На 1 вересня приносила по коробці цукерок вихователям і няні. Я так розумію, що я одна так виділилась і ніхто з батьків не вітав більше.. То більше не буду приносити, бо якось навіть не зручно.
Svitlo_• 29 ноября в 15:26
Я носила завжди три шоколадки. Хочуть з´їдять з кавою в садку, хочуть забирають додому.
Всім хто каже що смаколики лише дітям, то я скажу, що людиною потрібно залишатись завжди.
Бабуся мороз• 29 ноября в 15:30
’Вечерний Киев’ уже не тот. Пластилин. Не нужно его никому дарить.
автор маска Ілона • 29 ноября в 15:31
Ответ дляSvitlo_
цікаво з шоколадками, візьму на заметку
автор маска Ілона • 29 ноября в 15:31
Ответ дляБабуся мороз
давно не купляла їх. а які хороші
Svitlo_• 29 ноября в 15:32
Ответ длямаска Ілона
давно не купляла їх. а які хороші
Ми вже давно пройшли етап садочка. Тому які брати - не пораджу
Бабуся мороз• 29 ноября в 15:32
Ответ длямаска Ілона
давно не купляла їх. а які хороші
Я не спец по конфетам. Всегда любила только ’Вечерний Киев’. Купила пару недель назад большую коробку и есть их невозможно. Даже запах не шоколада, а какой-то химии. Про вкус уже написала.
ЯниЯ• 29 ноября в 15:39
Ответ длямаска Ілона
Значит, просто принесите по шоколадке воспитателям. У нас не угощали отдельно воспитателей, ребёнок приносил сладости и угощал всех: и детей, и воспитателей.
Божа кульбабка• 29 ноября в 15:59
Вихователям на ДР моєї дитини? Пригощає тим самим, чим і однокласників. Нічого зайвого ніколи не носить.
Мій не такий• 29 ноября в 21:26
Ответ дляБабуся мороз
Не знаю, я недавно ела Киев вечерний, так вкусные были, как обычно.