Неначасі• 29 ноября в 21:34
Моё первое авто.
Volkswagen T-Cross
Вот собралась ехать в понедельник смотреть. Мне не верится.... особенно когда заработала на него сама. Гордость берет..)моя мечта компактный, более менее экономный кроссовер. Что скажите?
Даха-сваха• 29 ноября в 21:36
Скажу що це не ваше авто, не відомо чи воно буде вашим.а те що заробила молодець
Неначасі
• 29 ноября в 21:36
Ответ дляДаха-сваха
Да, ещё нет. Не факт что куплю. Еду только смотреть
Некомильфо• 29 ноября в 21:37
Ответ дляНеначасі
Ну, а заранее не поздравляют
Пишите завтра, поздравим от души
Хочу барабульки• 29 ноября в 21:37
Тут не можна писати подібне. Тут взагалі не можна писати про успіхи. Перевірено не один раз.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 29 ноября в 21:38
мы все больше любим троллейбусы за их жизнерадостный цвет
Вподобайден• 29 ноября в 21:40
Ответ дляr25-1
электро, норм. нафиг тот бенз
При умові відключень норм ага
Иванка Бур• 29 ноября в 21:41
Щиро вітаю, хай все вийде!!! Я теж була дуже горда, коли квартиру купила.
Некомильфо• 29 ноября в 21:42
Ответ дляВподобайден
При умові відключень норм ага
У нас два электро, норм
Даха-сваха• 29 ноября в 21:43
Ответ дляНеначасі
Ну і не хваліться, я обрала одну машину, по факту купила зовсім іншу на 30% дорожчу хоч не мала тих 30%
Шотуткоїться?• 29 ноября в 21:43
Автор, щиро вітаю вас!!!
але вона не дуже потужна) 95 к.с. - слабкий розгін, повільна машина.
Дизель зараз по ціні бензину. Але треба хвилин 20, щоб її розігріти.
Останній сервіс в Європі - ви не побачите її справжню історію, тим більш дані по він коду відсутні. Фольц - дороге обслуговування та деталі.
За ці гроші можна знайти щось краще.
неДоЖиру• 29 ноября в 21:44
Не розбираюсь в авто, тому нічого не скажу) якщо вам подобаєтьмя- супер і вітаю!)
Вподобайден• 29 ноября в 21:44
Ответ дляШотуткоїться?
Автор, щиро вітаю вас!!!
За ці гроші можна знайти щось краще.
Автор вже не поїде після такої консультації
Неначасі
• 29 ноября в 21:45
Ответ дляШотуткоїться?
Автор, щиро вітаю вас!!!
За ці гроші можна знайти щось краще.
Я уже их столько пересмотрела) мне нужно что б машина была компактной
Шотуткоїться?• 29 ноября в 21:46
Ответ дляВподобайден
Видно, що автор мріє про авто! дуже класна покупка, сама кайфую за кермом) самі купували авто недавно, все перебрали, щоб знайти щось дійсно толкове
Мамин тріль• 29 ноября в 21:46
тут на днях теж хтось першу машину купував в районі 20к. там вроді мерс був
це не ви?
де зараз так повально можна гроші заробити з нуля?
це не ви?
Неначасі
• 29 ноября в 21:48
Ответ дляМамин тріль
це не ви?
Я собирала 2 года. Не так уж и мало((((
Мамин тріль• 29 ноября в 21:50
Ответ дляНеначасі
Я собирала 2 года. Не так уж и мало((((
а чому не купили щось дешевше. ну за 10к. перша ж машина. не знаєте, що треба, що хочете. і всю суму за 2 роки вбахати