ТАЗератти• 02 ноября в 23:05

Сину 15, взагалі не цікавить автомобіль

далекий від цього. Чоловік пропонує сісти за кермо- каторга(
Це тільки в мене такий «автомобіліст»?
Паспортний стіл• 02 ноября в 23:06
Моего тоже не интересуют. В принципе, ничего удивительного. Все разные
миссАрфография• 02 ноября в 23:07
Не только, сыновья в меня
Я терпеть не могу ,новая машина 11 т за 2025
НЛОша• 02 ноября в 23:08
Моєму 33 роки, автомобіль цікавить в якості таксі
Акукарача• 02 ноября в 23:08
Зачем его в 15 садить за руль? Нелегально ведь. Моему 15, скоро пойдет сдавать на права на скутер, очень хочет
Весотехник• 02 ноября в 23:08
У мене був перший чоловік такий. Ну, не його було це. Керувати машиною вмів, але ненавидів, цікавитися новинками, технічними аспектами і так далі нафіг було не потрібно. Кожному своє.
Стефанія• 02 ноября в 23:08
Моего заинтересовали в 25, когда по работе стало необходимо
Крайня невістка• 02 ноября в 23:09
Меня не интересовали авто вообще, пока не переехали жить за город. Такси не всегда приезжает, хрен доберешься до цивилизации
Уже практику прохожу, теорию сдала
Кошка Мурка• 02 ноября в 23:09
Зачем ему в 15 за руль ? Будет 18 после получения прав и будет интересовать. Если что у нас 3 машины в семье на двоих и сыну 14 , но раньше 18 никто его никогда не посадит за руль , зачем это делать ? Вы враг своим детям ?
Пасти Ла• 02 ноября в 23:09
Ох. Обычно они стразу хотят спортивный мотоцикл. Вы подождите, вам еще придется авто как базу продвигать.
Ручки-Крючки• 02 ноября в 23:10
Нет , не только . Наш сын сдал на права по необходимости в 24 года.
ВетерВполе• 02 ноября в 23:11
Крутые пацики ездят на т80 а не на авто
120-120-120 (не худею)• 02 ноября в 23:12
В батька мого чоловіка було авто, чоловік ніколи не сідав за кермо і був категорично проти, не подобалося і страшно. Чоловік подруги теж за кермо не сідає, хоча авто є в сім´ї. Якщо хлопець, то по вашому він автоматично має любити авто, що ще, футбол, риболовлю і полювання, зброю?
Носки на подтяжках• 02 ноября в 23:14
Ответ дляКошка Мурка
В 14 садиться легче.
Мне пришлось первый раз сесть за руль в 15 и гнать машину в город. Водитель был без сознания. Спасло одно, АКП
Джем Шакіри• 02 ноября в 23:14
Проблема ваша в чому?
автор ТАЗератти • 02 ноября в 23:15
Ответ дляКошка Мурка
Ви вмієте читати? Я написала, що його взагалі не цікавить автомобіль
Булькаю• 02 ноября в 23:15
Моему и в 21 неинтересно...
Булькаю• 02 ноября в 23:15
Ответ дляТАЗератти
И что?
автор ТАЗератти • 02 ноября в 23:16
Ответ дляБулькаю
И что?
І нічєго
Кошка Мурка• 02 ноября в 23:17
Ответ дляТАЗератти
Так а зачем его он должен интересовать? Когда у него будет свой тогда будет . Я езжу 20 лет и меня тоже не интересует автомобиль, есть и есть главное не общественный транспорт
Да Щас же• 02 ноября в 23:18
Ответ дляТАЗератти
Чому це Вас так турбує? Вважаєте що всі хлопці за замовчуванням мають цікавитись автівками?
Г@Л@В@ломка• 02 ноября в 23:22
моих два брата прожили жизнь без авто.и им всё норм.
не хочу говорят.
Копуша• 02 ноября в 23:24
Авторко, а скільки Впм років? Вас же цікавить шиття, вишивання, мереживоплетіння? Ще й напевно, готуєте як шеф? Ви ж жіночка доросла, повинні такими речами цікавитися.
Alexandra0311• 03 ноября в 00:07
Моєму 23, теорію здав з першого разу, практику 4 рази не здав, сказав більше не піде, йому це не цікаво, бо це я більше хотіла, а я хотіла із міркувань, що в майбутньому це йому знадобиться. Не знаю, що зараз за діти? я з 7-го класу мріяла навчитись водити авто, в моїх батьків на той час 96 рік не було авто, а грошей на автошколу на моє навчання і подавно
Пес Патрон• 03 ноября в 00:16
Моему 18. Тоже не хочет. Хотя предлагаю купить ему авто. И получить права.
Кондуктор автобуса• 03 ноября в 00:57
Моєму 21. Теж не цікавить.
І мене не цікавить.
Чоловік водить, авто є.
До цього свекор і брат інструктори з водіння)

Кожному своє
Томатико• 03 ноября в 03:44
Особисто мене не цікавить водіння чужих авто. Коли купила свою, то сіла і поїхала. А в чужих категорично не хочу.
АБВГДэшница• 03 ноября в 08:16
Ответ дляКошка Мурка
Никто и никогда? Вы законы всех стран знаете?