Пишущаяся• 29 ноября в 22:26
Могут ли появляться прыщи после мастурбации?
Для драки• 29 ноября в 22:34
Звичайно. Чому прищі? Тому що не мастурбуєте. А чому не мастурбуєте? Тому що прищі
месяцкие• 29 ноября в 22:52
Блін, я сьогодні сиділа в авто на парковці і мене так приперло помастурбувати, шо я аж почала оглядатися по сторонах чи нікого нема🤣
Але врешті опанувала себе і пішла до дому
Пишущаяся
• 29 ноября в 22:58
Ответ длямесяцкие
Это было бы круто
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 ноября в 23:27
Никакой связи. Акне - это заболевание сальных желез. Другие прыщи просто на фоне гормональных сбоев, такой оргазмом не предусмотрен.