Воленс-неволенс• 30 ноября в 12:22
Для ВПО біля Ашан на Петрівці видають набори
Умов не знаю. Черга стоїть та машини з допомогою.
Chaterbox• 30 ноября в 12:31
Якщо зараз я туди піду і не знайду тієї машини - кину скаргу на тему
Агент Пинкертона• 30 ноября в 12:37
І що? Таких видач від різних фондів багато. Ніхто не видасть всім підряд ВПО. Як правило, це реєстрація на допомогу через форму на сайті організації або ТГ каналі, потім знайти себе в списку, а тоді вже на видачу йти
я Кукарача• 30 ноября в 13:07
До 20 листопада вчителів ВПО зігнали на певну адресу під підпис, депутати пафосно роздали набори круп.
Якщо людина вже не перший місяць тут, то, скоріше за все, на дорогу за набором витратить більше грошей, ніж зекономить.
Люди ж знаходять собі роботу з часом, не чекають манни небесної.
Мексиканочка• 30 ноября в 13:13
Ответ дляChaterbox
Спробуйте!
То підете ще раз ...
Воленс-неволенс
• 30 ноября в 16:54
Ответ дляChaterbox
Ви можете робити що хочете. Я вже звідти поїхала так як не ВПО