Не худа ні разу• 30 ноября в 19:43

Прегабалін або лінбанг, що зі мною не так?

Приймаю 75 на ніч, два повних тижня. Засинаю легко, але мені постійно сняться дурні сни, інколи від них я встаю і думаю про ці кошмари цілий день. Вони інколи справді дуже страшні, думала пройде. Але ні. Щось порадите? Треба дозу по рецепту починати збільшувати ,але я побоююсь. Що порадите ?
Пилосмок працює• 30 ноября в 19:45
а від чого вам його призначили і як надовго?
лаМпочка• 30 ноября в 19:47
Я на ночь пью триттико, тоже всякая муть сниться какашки, трупы, но в описании это все к хорошему, как ни странно
Мию чакри щоденно• 30 ноября в 19:53
Ответ длялаМпочка
да да, трупы - однозначно к здоровью и процветанию
лаМпочка• 30 ноября в 19:55
Ответ дляМию чакри щоденно
К изменению погоды, а какашки к деньгам😁
Тень льва• 30 ноября в 20:38
Я тоже пью рецептурный препарат для сна. Каждую ночь бред снится.
А для чего впм прегабалин выписали? Вы знаете,что с ним очень осторожно нужно, быстро вызывает привыкание.
Тень льва• 30 ноября в 20:39
Ответ длялаМпочка
Как вам тритико, хорошо засыпаете? Какую дозу пьёте?
автор Не худа ні разу • 30 ноября в 20:49
Ответ дляТень льва
Більше як нервовий розлад загального типу, панічні атаки, тремор, поганий сон
Ответ дляПилосмок працює
Панічні атаки, тремор, поганий сон
Пилосмок працює• 30 ноября в 20:53
Ответ дляНе худа ні разу
Панічні атаки, тремор, поганий сон
Вам більше Ад потрібні.
Прегабалін - це тимчасовий ефект, його можна пити не більше 2-х тижнів, викликає звикання.
Я на АД, теж саме було, приписали Ад, а прегаалін як прикриття на 2 тижні, щоб змогла спати.Мені від нього стало гірше. Просто пила АД і з часом все нормалізувалось.
автор Не худа ні разу • 30 ноября в 20:58
Ответ дляПилосмок працює
Вам більше Ад потрібні.
Не хочу пити ад, поки можу без нього буду пробувати
Броніки для Моніки• 30 ноября в 21:08
Ответ дляТень льва
Я п´ю 50 мг, відключаюсь, немає нічних пробуджень, зранку почуваюсь нормально
Раніше мені короткочасно виписували кветіапін 25 мг, я після нього була як прибита(((
Броніки для Моніки• 30 ноября в 21:09
Ответ дляНе худа ні разу
Поки ви затягуєте, ваш стан лиш погіршиться, не треба боятися АД
Пилосмок працює• 30 ноября в 21:49
Ответ дляНе худа ні разу
Ад лікують, а прегабалін тимчасово знімає симптоми. Це відкладена проблема
автор Не худа ні разу • 01 декабря в 19:56
Ответ дляПилосмок працює
З АД зійти не можливо, все життя сидіти на ньому
Пилосмок працює• 02 декабря в 09:30
Ответ дляНе худа ні разу
хто вам таке сказав? це загальноприйнятий міф.
Звісно, є виключення (складні випадки). Якщо це тривожний/депресивний розлад, то в цьому немає нічого страшного. Ад різні, деякі з них можна навіть вагітним та годуючим