Леді Душка• 01 декабря в 09:49

❗️Все быстро на прививки❗️

❗️Людям в Україні необхідно обов´язково зробити щеплення від ВПЛ та ще 10 інфекцій, бо вже через місяць оновлюється календар вакцинації, — МОЗ

З 1 січня 2026 року обов´язковими стануть щеплення від: туберкульозу, гепатиту B, кору, паротиту, краснухи, поліомієліту, дифтерії, правця, кашлюку, ХІБ-інфекції та ВПЛ.

Головне нововведення — безкоштовна одноразова вакцинація проти ВПЛ для дівчаток 12–13 років.
БеллаДонна• 02 декабря в 10:18
Ответ дляНалогообложу
ну, на первинному етапі електричну лампочку вважали бісовим світлом і кричали. що вона шкідлива з вакцинами десь та сама історія
Хто вважав? Продавці свічок? Релігійні діячі? Дайте пруф, будь ласка.
Електричний стул - винахід бога? Лоботомія, талідомід, наркотичні знеболювальні у вільному доступі, чи це інше? Медицина ніколи не помилялася? А ви таки перекручуєте
БеллаДонна• 02 декабря в 10:22
Та що там медицина, в 40- 60-х пропаганда куріння. Здорове чудове явище, що не так? Споживайте, не дякуйте.

До 1950-х годов сигареты иногда представляли как ’полезные’ или ’стимулирующие’ средства, а реклама с участием врачей создавала ложное впечатление безопасности, пишет History.com. Табак использовался в народной медицине, и иногда вызывал отравления.
Налогообложу• 02 декабря в 10:35
Ответ дляБеллаДонна
На жаль, у XIX ст. не було ще ел. реєстру Скоуповських статей та пабмеду, тому освічені люди знають про дискусію щодо електрики та ламп зі звичайних друкованих книжок і курсів фізики та історії
БеллаДонна• 02 декабря в 10:45
Ответ дляНалогообложу
Чудово. Рада, що ці знання допомагають вам у житті.
ГоловнаЯ• 02 декабря в 11:51
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Коли?
В 2021 році,може то ціна за три відразу?
ГоловнаЯ• 02 декабря в 11:54
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Коли?
Ось цю робила
МЕСТО_Встречи• 02 декабря в 11:58
Ответ дляГоловнаЯ
Ціна за дозу
Ось в аптеках ціна за дозу, в в клініці ще + послуга
ГоловнаЯ• 02 декабря в 11:59
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ціна за дозу
Я не робила гардасіл ,а робила церварікс
ГоловнаЯ• 02 декабря в 11:59
Ответ дляНалогообложу
А зараз всі моляться на те світло ,щоб було
МЕСТО_Встречи• 02 декабря в 12:00
Ответ дляГоловнаЯ
А більшість робить Гардасил. Тому про нього мова йшла
ГоловнаЯ• 02 декабря в 12:04
Ответ дляМЕСТО_Встречи
В жіночій консультації бачила вивіску ,що роблять безкоштовно підліткам
МЕСТО_Встречи• 02 декабря в 12:05
Ответ дляГоловнаЯ
Моїй ще рано, їй 11 виповнилось.
ГоловнаЯ• 02 декабря в 12:06
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Моїй ще рано, їй 11 виповнилось.
Сам факт ,що це безкоштовно ,а не як тут пишуть пʼять тисяч
МЕСТО_Встречи• 02 декабря в 12:34
Ответ дляГоловнаЯ
Безкоштовно тоді не було, коли дівчата робили
Налогообложу• 02 декабря в 13:45
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Моїй ще рано, їй 11 виповнилось.
З 11 якраз можна, але теоретично почекайте 2026 потрапите на безкоштовну. хоч одну, якщо плануєте. тоді для повної імунізації докупити тільки одну доведеться.
Мої старші, безкоштовних не було, більше того, був період коли не було і в продажу. тому досиділи до віку, коли платно і три штуки. Недешеве задоволення вийшло
Чекаю завтра• 02 декабря в 16:06
Чула, що використовують тіосульфат натрію.

По першому посиланню в Гуглі, не рахуючі відповідь ШІ:
Існує два основних способи:
- регулярне вживання мінеральної води з вмістом кремнію,
- вживання трави «кінський хвіст» (настоянка або чай).
Вживаючи ці засоби по чашці кілька разів на тиждень, ви можете убезпечити свій організм від шкідливого впливу алюмінію.
Мама Никитки-2• 02 декабря в 17:55
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Попередження в перші дні після після ймовірного інфікування
Аналогу « постінору» ні при зараженні гепатитом ні при зараженні віч чи сифіліс немає. Не верзіть дурниц
Мама Никитки-2• 02 декабря в 17:56
Ответ дляНалогообложу
Яка та сама історія? Вакцинують вже 3 століття
МЕСТО_Встречи• 02 декабря в 18:04
Ответ дляМама Никитки-2
До чого постинор?
Я про інші можливості.
БеллаДонна• 02 декабря в 22:43
Ответ дляЧекаю завтра

Існує два основних способи:
А може, простіше не закачувати в організм спочатку алюміній, а потім тіосульфат?
Мама Никитки-2• 02 декабря в 23:38
Ответ дляМЕСТО_Встречи
До чого постинор?
Я про інші можливості.
Які? Просвятіть?
Чекаю завтра• 03 декабря в 15:38
Ответ дляБеллаДонна
То була відпвідь на питання номер 202, чомусь цитата не спрацювала.
А так то звісно простіше 100%.
-Ань-• 03 декабря в 16:03
Ответ дляНалогообложу
А за цим посиланням шанувальники вакцинної історії можуть завантажити повний (52 сторінки) текст датованого 1889 роком звіту для Британського парламенту з красномовною назвою
«Вакцинація доведена неефективною та небезпечною сорока п´яти роками зареєстрованої статистики»:
https://archive.org/details/b2136140x/mode/2up?vie...