Леді Душка• 01 декабря в 09:49
❗️Все быстро на прививки❗️
❗️Людям в Україні необхідно обов´язково зробити щеплення від ВПЛ та ще 10 інфекцій, бо вже через місяць оновлюється календар вакцинації, — МОЗ
З 1 січня 2026 року обов´язковими стануть щеплення від: туберкульозу, гепатиту B, кору, паротиту, краснухи, поліомієліту, дифтерії, правця, кашлюку, ХІБ-інфекції та ВПЛ.
Головне нововведення — безкоштовна одноразова вакцинація проти ВПЛ для дівчаток 12–13 років.
Я супер-пупер• 01 декабря в 09:50
’щеплення від: туберкульозу, гепатиту B, кору, паротиту, краснухи, поліомієліту, дифтерії, правця’
А они были НЕ обязательны?
Херсон це Україна• 01 декабря в 09:51
Ответ дляЯ супер-пупер
А они были НЕ обязательны?
Понеділковий хайп
Головне заголовок теми солідний
Леді Душка
• 01 декабря в 09:52
Ответ дляХерсон це Україна
Понеділковий хайп
Головне заголовок теми солідний
Чтоб люди увидели и не забыли ! Не все помнят !!!!!
Паратруперсупер• 01 декабря в 09:52
ну-ну, пусть сначала вакцину от ВПЛ завезут, а то деловые 5 тысяч за прививку, а их 3 нужно
Кукарикуууууу• 01 декабря в 09:53
Ответ длявсемВсёИмного
Не делаю никаких прививок и точка
А как вас занесло в тему с таким заголовком?) почему вас заинтересовало
Я супер-пупер• 01 декабря в 09:53
Ответ длявсемВсёИмного
Не делаю никаких прививок и точка
Не делайте, живите в лесу . Учите детей там же.
Замурмишка• 01 декабря в 09:54
Правильно, как мальчиков утилизировать - схема накатана.
Теперь еще девочек туда же...
Херсон це Україна• 01 декабря в 09:54
Ответ дляЛеді Душка
Сідайте , пʼять
Налогообложу• 01 декабря в 09:54
російська школа скандальних заголовків? Ті щеплення і раніше були обовʼязкові, додалося лише щеплення від ВПЛ для дівчаток. і то лише одна доза і лише для дівчат до 13 років. на жаль. Бо краще 2 дози, а для деякого віку навіть 3, а одна доза ьлизтко 6000 грн коштує. Але навіть одна дає високий відсоток зазисту від раку шийки матки та ще деяких видів раку. Тому не бачу нічого ахового в цьому.
Херсон це Україна• 01 декабря в 09:55
Ответ дляЗамурмишка
Теперь еще девочек туда же...
Добре що рак додає здоровʼя , не те вакцинація
всемВсёИмного• 01 декабря в 09:56
Ответ дляЯ супер-пупер
Живу серед вас і діти такі ж ))
Замурмишка• 01 декабря в 09:56
Ответ дляХерсон це Україна
Хорошо, когда у человека есть право выбирать как ему жить и как ему умирать.
100pudov• 01 декабря в 09:56
Ответ дляПаратруперсупер
В календарі стоїть 1. Не знаю, що то за щеплення, своїй дитині почала ставити Гардасил 9, треба 2 щеплення.
100pudov• 01 декабря в 09:57
Ответ дляЗамурмишка
Теперь еще девочек туда же...
Почитайте спочатку про те щеплення, що додаткове.
Херсон це Україна• 01 декабря в 09:57
Ответ дляЗамурмишка
Думайте що у вас є право щось вибирати у плані здоровʼя
Замурмишка• 01 декабря в 09:58
Ответ дляХерсон це Україна
У вас его так же нет. Хоть заколитесь всем подряд
Херсон це Україна• 01 декабря в 09:58
Ответ дляЗамурмишка
Паратруперсупер• 01 декабря в 09:59
Ответ для100pudov
там от возраста зависит, моей дочке 15 лет, то нужно 3 с интервалами
Замурмишка• 01 декабря в 09:59
Ответ дляХерсон це Україна
С большой долей вероятности - подольше, чем заколотые.
Черный Ловелас• 01 декабря в 10:01
Ответ дляРешка7777
Добить , кто не на фронте
Заставят и в армии вколоть. Там это будет приказ.
Я супер-пупер• 01 декабря в 10:03
Ответ длявсемВсёИмного
Живу серед вас і діти такі ж ))
Вы только прививки отрицаете? Или всю современную медицину в принципе ? ’ Никому верить нельзя, везде тайные заговоры’ только в лесу Вам будет безопасно )
ЧупакабраЗеБест• 01 декабря в 10:03
Ответ дляЗамурмишка
Теперь еще девочек туда же...
ну про девочек и эту живительную вакцину это понятно. а мальчиков уже как?
всемВсёИмного• 01 декабря в 10:03
Ответ дляЯ супер-пупер
Медицину, как и все прочее с умом и критикой. А как иначе? ))