Леді Душка• 01 декабря в 09:49

❗️Все быстро на прививки❗️

❗️Людям в Україні необхідно обов´язково зробити щеплення від ВПЛ та ще 10 інфекцій, бо вже через місяць оновлюється календар вакцинації, — МОЗ

З 1 січня 2026 року обов´язковими стануть щеплення від: туберкульозу, гепатиту B, кору, паротиту, краснухи, поліомієліту, дифтерії, правця, кашлюку, ХІБ-інфекції та ВПЛ.

Головне нововведення — безкоштовна одноразова вакцинація проти ВПЛ для дівчаток 12–13 років.
ГоловнаЯ• 01 декабря в 21:09
Ответ дляПаратруперсупер
ну-ну, пусть сначала вакцину от ВПЛ завезут, а то деловые 5 тысяч за прививку, а их 3 нужно
Це де 5 тисяч?
Я за тисячу в добробуті робила
Мама Никитки-2• 01 декабря в 21:10
Ответ дляЕлектрохарчування
Ага, весь цивилизованный мир уже лет 20 все утилизирует, никак не выутилизирует, однако советчицы против.
Ще не вечір. А клінічні випробовування проходять успішно і головне з усіма расами людей. Як приємний бонус грошей зароблять, дуже багато. Навіть якщо вакцину років через 10 заборонять.
ГоловнаЯ• 01 декабря в 21:12
Ответ дляЗамурмишка
Правильно, как мальчиков утилизировать - схема накатана.
Теперь еще девочек туда же...
Це для безпеки самих же цих девочок
-Ань-• 01 декабря в 21:14
Ответ дляТролю як можу
Так благодаря таким как вы уже эпидемия коклюша. Мой привитый ребенок заболел, но через 1-2 недели легкого кашля выздоровел. Я кашляла 2 месяца и было очень тяжело. В идеале коклюш в принципе не должен циркулировать. Но вы постарались.
Ви і ваш щеплений ребенок теж постарались. Не бажаєте переселитись в Китай? Там найідеальніші умови для любителів щеплень.
Китай - це ідеальна вакцинна диктатура. Тотальна об´язаловка, жодних компенсацій, жорстока цензура з відлученням від інтернету й арешти батьків покалічених вакцинам дітей за дискредитацію святих ін´єкцій. Правда, спалахи кору, паротиту та іншого там регулярно відбуваються навіть при 97-98% вакцинному охопленні. Але говорити про це - зась. І значить все ок.
-Ань-• 01 декабря в 21:15
https://www.theepochtimes.com/baby-girl-paralyzed-...
В травні 2018 в результаті вакцинації АКДП (кашлюк, дифтерія, правець) в маленької доньки китаянки He Fangmei паралізувало кінцівки.
Спроби батьків домогтись медичної допомоги, компенсації та справедливості закінчились втратою орендованого в столиці комуняцької диктатури житла (власник під тиском місцевої влади раптово вигнав родину без можливості забрати важливі медичні документи), забороною використовувати інтернет, арештами та 15-добовим ув´язненням після закінчення якого мати в березні 2019-го не випустили, а без пояснень перевели в іншу тюрму.
В кінці статті цитуються ще два свіжих китайських летальних випадки після щеплень.
ГоловнаЯ• 01 декабря в 21:15
Ответ длявсемВсёИмного
Медицину, как и все прочее с умом и критикой. А как иначе? ))
А чим вакцини ,які винайшли вам це не ум та критика?
-Ань-• 01 декабря в 21:16
https://www.facebook.com/groups/privivok.net.ua/pe...
CNN 13.03.2019 повідомили, що військовий корабель США простирчав в морі 2 зайвих місяці через карантин.
25 моряків перехворіли на паротит.
Весь екіпаж 100% ДВІЧІ ВАКЦИНОВАНИЙ супер-ефективною американською КПК вакциною MMR-2.
Де 100% двічі вакциновані американські моряки у відкритому морі надибали інфекцію не повідомляється.
Не інакше підлі нещеплені українські діти зі своїми фальшивим довідками й туди пробрались.
Бо не через щеплення ж вони вірус підхопили…
-Ань-• 01 декабря в 21:22
Ответ дляYuliya-23
так оті всі перечислені і були обовязковими, то не новина
Для вас буде новиною, що не всі ті перераховані є обов´язковими, а лише 6:
http://www.privivok.net.ua/node/56
Лукава_Кiшка• 01 декабря в 21:25
Ответ дляЛеді Душка
Чтоб люди увидели и не забыли ! Не все помнят !!!!!
Те кто вакцинаруется и так не забудут.
Паратруперсупер• 01 декабря в 21:25
Ответ дляГоловнаЯ
Це де 5 тисяч?
Я за тисячу в добробуті робила
Шо ви за тисячу там робили? Подивіться вартість вакцини Гардасіл 9, де там тисяча?
-Ань-• 01 декабря в 21:26
Ответ дляЖдун с Нибиру
И да, странно что ’врач’ вроде вас, не знает, что мужчины тоже могу сдать анализ на ВПЧ. Так может нужно учить детей быть разборчивыми в связях, а не таскаться с кем-то с помойки?
Є простіший варіант: уколовся 2-3 раза - і таскайся з ким завгодно.
От правда щеплення нічим не допоможуть, але потаскуни про це пізніше узнають.
Віра в щеплення може коштувати здоров´я і життя.
Тролю як можу• 01 декабря в 21:26
Ответ для-Ань-
Я вижу вы очень интересуетесь Китаем, вам туда и дорога.
Тролю як можу• 01 декабря в 21:27
Ответ для-Ань-
Вам может и муж приподнести, это ж такое дело.
-Ань-• 01 декабря в 21:27
Ответ дляТролю як можу
Мені всі дороги відкриті, я сама вибираю собі дорогу.
Тролю як можу• 01 декабря в 21:27
Ответ для-Ань-
Оно и видно 😁
Мама Никитки-2• 01 декабря в 21:28
Ответ дляМЕСТО_Встречи
От гепатита тоже делают вакцинацию.
Сифилис и СПИД - бесплатные анализы, которые делают всем при любом чек-апе. А парням в 16 лет при постановке в школе на учёт в военкомате.
Об этом можно ненавязчиво спросить. Или узнать.
И от этих заболеваний защищает презерватив, если это добровольно. А если нет - в первые дни есть варианты купировать.
С ВПЧ таких вариантов нет.
Яких варіантів з ВПЧ немає? Скринінгу?
Мама Никитки-2• 01 декабря в 21:29
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Вот вы перекрутили. Я рада что у вас один партнёр всю жизнь, и перед сексом вы его проверили с ног до головы, сдали все существующие анализы себе и ему.
У большинства немного иначе. У не маргиналов - уточню.

И никакая мама не может гарантировать, что не дочь не поведетсч на уговоры лет в 16, что не не напоят чем-то. Даже если дочь сидит дома и ходит только в школу.
Вчить доньку до лікарів ходити і аналізи здавати.
-Ань-• 01 декабря в 21:31
Ответ дляТролю як можу
Вы значение почему так? Потому что в прошлом году такие как автор наагитировали против вакцин, пришлось большое количество вакцины от гриппа утилизировать. В этом году заказали меньше, но людям видимо уже перехотелось болеть гриппом с осложнениями, теперь наоборот дефицит вакцин. В Европе можно в аптеке зайти сразу от гриппа вакцинироваться.
В Україні вакцини утилізують тільки в тіла українців. Якщо не використали вакцини в минулому році - в цьому році наколять тих, хто навіть на дату на флаконі не дивиться і не читає інструкцію до вакцини.
Мама Никитки-2• 01 декабря в 21:33
Ответ дляГоловнаЯ
Це де 5 тисяч?
Я за тисячу в добробуті робила
Ладно в політичних темах. А тут ти шо робиш, а мань?
Замурмишка• 01 декабря в 21:47
Ответ дляГоловнаЯ
Це для безпеки самих же цих девочок
А давайте мы вас в тюрьму посадим. Для вашей безопасности...
Істеріомама• 01 декабря в 21:49
Так они и были обязательными, во всяком случае часть из них, просто государство не контролировало их выполнение.
пьЯНА• 01 декабря в 23:20
Ответ дляЯ супер-пупер
’щеплення від: туберкульозу, гепатиту B, кору, паротиту, краснухи, поліомієліту, дифтерії, правця’
А они были НЕ обязательны?
От краснухи и гепатита В точно не были ))))
Чорнобаївка• 01 декабря в 23:20
Чудово якщо буде в календарі щеплень вакцинація від впл, цього року сину зробили дві дози гардасилу, захищає від кількох видів раку
пьЯНА• 01 декабря в 23:21
Ответ дляПаратруперсупер
Уже в мире на 2х дозы переходят
МЕСТО_Встречи• 02 декабря в 07:21
Ответ дляАнонім Завгосп
Хотят уменьшить число белых здоровых девочек. Способных рожать. А вот чёрных никто не трогает.
Чорних де, в Африканських країнах? Там взагалі з вакцинацією важко.
МЕСТО_Встречи• 02 декабря в 07:27
Ответ дляГоловнаЯ
Це де 5 тисяч?
Я за тисячу в добробуті робила
Коли?
МЕСТО_Встречи• 02 декабря в 07:29
Ответ дляМама Никитки-2
Яких варіантів з ВПЧ немає? Скринінгу?
Попередження в перші дні після після ймовірного інфікування
Налогообложу• 02 декабря в 10:12
Ответ дляБеллаДонна
А чому ви перекручуєте?
Хоча дещо винайдене варто було б не винаходити. Ядерну зброю, наприклад. Та вакцини. Смертність від хвороб почала падати до вакцин і після винайдення антибіотиків. Ось тут можна було б спинитися.
я якраз не перекручую, а запитую про принцип вибірковості вашої логіки, як ви визначаєте. що от не вимерли без кровоспинних, мила, але це використовуємо, а от це ні, бо не вимерли без цього.
БеллаДонна• 02 декабря в 10:15
Ответ дляНалогообложу
Від мила і кровоспинних не вмирають і не стають інвалідами, це ж очевидно.
Моя логіка вибіркова, ваша - прямолінійна.
Ви так сліпо довіряєте всьому, що хочуть ввести в ваш організм? Ідеальний член суспільства. Споживайте та йдіть за добавкою.
Налогообложу• 02 декабря в 10:15
Ответ дляБеллаДонна
ну, на первинному етапі електричну лампочку вважали бісовим світлом і кричали. що вона шкідлива з вакцинами десь та сама історія