Сосиска_Втесте• 01 декабря в 10:21
Ви самі щось готуєте чи купуєте на ярмарку в школу?
Порадьте, що можна купити? Бо займатися випічкою не маю часу, а дитина хоче щось принести в школу на ярмарку.
Телепузик• 01 декабря в 10:22
Кейк попсы делаю из бисквита или печенья со сгущенкой и маслом сливочным
2
В рот не ложи• 01 декабря в 10:23
Коли давно готувала, зараз купую. Але це виглядає: купив за 100 продав за 20
7
3
миссДавеча• 01 декабря в 10:23
Йдете в маркет, обираєте на свій бюджет все те, що бажаєте.
Їстівне в упаковках
Їстівне в упаковках
Мамин тріль• 01 декабря в 10:25
Попкорн в стаканах запечатанных у нас на ярмарке улетел за 15 минут 50 штук))
Украиночка• 01 декабря в 10:27
Ответ дляМамин тріль
Попкорн в стаканах запечатанных у нас на ярмарке улетел за 15 минут 50 штук))
я тоже поп-корн делала. минимум работу- максимум выгоды)
Мамин тріль• 01 декабря в 10:29
Ответ дляУкраиночка
я тоже поп-корн делала. минимум работу- максимум выгоды)
в прошлом году делали сами и паковали в прозрачные пакеты и наклеивали из бумаги головы барашков, ооочень прикольно выглядело)) В этом году поехали на оптовый рынок и тупо закупили уже в стаканах запечатанных больших 3 блока)
автор
Сосиска_Втесте
• 01 декабря в 10:30
Ответ дляВ рот не ложи
Коли давно готувала, зараз купую. Але це виглядає: купив за 100 продав за 20
Що купуєте, печиво? Бо теж планую іти в магазин, але не знаю, що краще взяти.
svetik1980• 01 декабря в 10:31
У детей в школе у каждого три раза в этом году. Пеку брауни- минимум возни и улетает на ура
Вакцениро Вона• 01 декабря в 10:32
Зерна кукурудзи для попкорна, цукор, велика товстостінна сковорідка чи каструля і 15 хвилин часу. Одноразові велики стакани для продажу, зверху закрити плівкою. До вас черга на ярмарку, всі у виграшу
1
Юпитерная• 01 декабря в 10:35
на ярмарку то покупне печиво майже ніколи не купують діти. Їм треба щось незвичне, типу поп-корн або де багато шоколаду/посипки/декору.
зробіть желе в одноразових стаканчиках. у нас воно найперше розійшлося.
або просто зберіть гроші. ми в цоьму році так робимо
зробіть желе в одноразових стаканчиках. у нас воно найперше розійшлося.
або просто зберіть гроші. ми в цоьму році так робимо
ЗавЛабСнаб• 01 декабря в 10:35
Попкорн робили і купувала горішки зі згущеним молоком, і по 3 шт в пакетик
В рот не ложи• 01 декабря в 10:36
Ответ дляСосиска_Втесте
Що купуєте, печиво? Бо теж планую іти в магазин, але не знаю, що краще взяти.
В новусі він поряд їх печиво.
ЦібаФу• 01 декабря в 10:53
Ответ дляСосиска_Втесте
Що купуєте, печиво? Бо теж планую іти в магазин, але не знаю, що краще взяти.
Поп корн, солодка вата в стаканчиках, горішки зі згущенкою, бісквіти пофасовані, пачку соку і стаканчики.
Люблю порядок• 01 декабря в 11:34
Ответ дляСосиска_Втесте
Що купуєте, печиво? Бо теж планую іти в магазин, але не знаю, що краще взяти.
Я купувала печиво Рошен шоколадне з шоколадною крихтою, ловіта, здається, виймала з упаковки, розкладала на тарілку. По 10 грн/шт розмели.
Люблю порядок• 01 декабря в 11:35
Ответ дляЧемна панночка
Ось таке маршмеллоу вже 2 рази купляла, розходилось на ура
Так, його діти дуже люблять.
Allein74999• 01 декабря в 12:19
У нас сладкое - вялотекущее в покупках. Гамбургеры, чебуреки, блины с мясом, сосиски в тесте, огромные жаренные пирожки с картошкой улетают. Сладости - нет
МинерАлочка• 01 декабря в 12:46
Купую стандартно круасани в окремому пакуванні ТМ Лукас з різними начинками + окремо гроші даю :)))
Украиночка• 01 декабря в 14:06
Ответ дляЮпитерная
на ярмарку то покупне печиво майже ніколи не купують діти. Їм треба щось незвичне, типу поп-корн або де багато шоколаду/посипки/декору.
зробіть желе в одноразових стаканчиках. у нас воно найперше розійшлося.
або просто зберіть гроші. ми в цоьму році так робимо
зробіть желе в одноразових стаканчиках. у нас воно найперше розійшлося.
або просто зберіть гроші. ми в цоьму році так робимо
у нас желе не пішло, ще й розтануло в теплі.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу