ТаЕщеОптимистка• 01 декабря в 16:32

Зимові табори в Україні (Ультрамарин, Файно кемп.....)

Думаю над варіантом зимового табору для дитини, щоб трохи подалі від міста на захід відправити. Можливо ваші діти відпочивали на зимових канікулах і залишилися задоволеними дитина і ви - поділіть відгуками.
Ультрамарин (Карпати), Файно кемп (Закопане) дивлюся, але все ж схиляюся до варіанту в Україні, щоб раптом що - можна було добратися швидко. "Картинка" виглядає ніби норм, але хочеться почути реальні відгуки. Донька-підліток 13-ти років.
Кокосиха• 01 декабря в 16:37
Якось піфуй ..
рукиЖимолости• 01 декабря в 16:58
ваша донька вже була в таборі?
автор ТаЕщеОптимистка • 01 декабря в 17:04
Ответ длярукиЖимолости
ваша донька вже була в таборі?
Так, була, тільки влітку.
автор ТаЕщеОптимистка • 01 декабря в 17:07
Ответ дляКокосиха
Якось піфуй ..
Вам треба свій ’піфуй’ всунути кругом і не важливо до чого то воно ?
Кокосиха• 01 декабря в 17:17
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Встромити або вштрикнути. Без мерзенних кацапизмів.
13чудоСВЕТА• 01 декабря в 17:21
моя в Ультрамарині була влітку -сподобалось , тепер їде в зимовий, це 1 раз і інша локація , подивимось
Капитанша• 01 декабря в 17:29
Донька була в Ультрамарині минулої зими (їй було 14), дуже дуже сподобалося, у організаторів табора 20+ років досвіду, програма насичена та цікава, головне щоб і дитина не була проти приймати участь :) від себе - найкращі рекомендації
автор ТаЕщеОптимистка • 01 декабря в 21:01
Ответ дляКапитанша
Супер, дуже дякую! Я коли переглядаю їхні відео - вожаті викликають довіру і зимова локація цікав.
В Файно донька була, то одному з її вожатих 16- ть, дітей викосило вірусом і вийшло, що «діти» дивляться за дітьми . Цей момент мене непокоїть.