Пампушечка• 01 декабря в 22:11
Порадьте догляд, у кого є висипання і проблемна шкіра
У мене періодичні висипання на обличчі , почервоніння , особливо в районі бороди
Можливо хтось знає якісь хороші креми ?))
Хотіла щось замовити , але зараз настільки багато всього на ринку , що не знаю ,що і краще
Була у двох косметологів на онлайн консультації
То що помітила , кожен пропихає свою продукцію
Хочеться щось дійсно дієве , перевірене людьми і часом
Стебель березы• 01 декабря в 22:18
В мене таке, періоральний дерматит. Умивачка біотрейд, зволожую Крістіна
Оябунчик• 01 декабря в 22:47
Мені гарний результат дали ці засоби. Шкіра комбінована. Наразі висипань вже немає. Кремом користуюсь на ніч. А вдень користуюсь корейським Доктор Сюрікл з спф, особливо коли активне сонце