Кофе в лобби• 02 декабря в 10:50

Мама чоловіка почала проявляти цікавість до свого доглядання

Так сталось, що мати чоловіка живе у росії і не підтримує нашу владу ( владу то ми теж не підтримуємо ) але вона топить за рашу, не знаю як він взагалі спілкується з нею. Каже через силу і що поваги до неї немає
Але останні декілька місяців вона постійно йому нагадує - приїжджайте до мене, будете зі мною жити, я сміюсь, а куди саме, в неї немає навіть житла. Почала казати, що ж треба спадок йому залишити, що вона у 57 років буде відкладати, щоб у нього щось було. Він мурчить, що йому нічого не потрібно, щоб вона всі гроші витрачала на себе, а для мене це маніпуляція, від неї всі розʼїхались, батьки, брати, сестри, заміж вона не вийшла, але дуже шукала чоловіка після 2 розлучень
Вона хоче, щоб він її приділяв увагу, писав постійно, жив поряд з нею, хоча вже 20 років живе в росії і ні сном ні духом, що у сина

Дружини, мами, що ви думаєте з приводу таких комунікацій?
Штора с кисточкой• 02 декабря в 12:28
Ответ дляГага Газу
Яким боком тут міндіч до простих людей? Ви ще яника згадайте, після його втечі все почалося
Простих людей? Серйозно?Судячи з ваших коментарів,ваш чоловік високопоставлений чин в ЗСУ.І сина пристроїли курсантом у військове училище,щоб на випадок війни
’вирішував проблеми обороноздатності’ замість воювати.А нам тут про московських шпіонів лапшичку на вуха намотуєте
Вапщета• 02 декабря в 12:45
Ответ дляКофе в лобби
Слухайте, ви не на те звернули увагу. Влада вже яка є, вона може подобатись, або ні, але з цим ми нічого вдіяти не можемо, поки що
Можна країну любити, а от владу..- то бабка надвоє сказала.
Гага Газу• 02 декабря в 14:18
Ответ дляШтора с кисточкой
Ні ми далеко не з чинуш, просто висококваліфіковані фахівці.

А за шпіонів то є факт і непоодинокі випадки, що якщо довго не спілкуються рідні з раді, а потім різко починається цікавість, спілкування це дуже часто справа до вербовки.