Кофе в лобби• 02 декабря 2025
Мама чоловіка почала проявляти цікавість до свого доглядання
Так сталось, що мати чоловіка живе у росії і не підтримує нашу владу ( владу то ми теж не підтримуємо ) але вона топить за рашу, не знаю як він взагалі спілкується з нею. Каже через силу і що поваги до неї немає
Але останні декілька місяців вона постійно йому нагадує - приїжджайте до мене, будете зі мною жити, я сміюсь, а куди саме, в неї немає навіть житла. Почала казати, що ж треба спадок йому залишити, що вона у 57 років буде відкладати, щоб у нього щось було. Він мурчить, що йому нічого не потрібно, щоб вона всі гроші витрачала на себе, а для мене це маніпуляція, від неї всі розʼїхались, батьки, брати, сестри, заміж вона не вийшла, але дуже шукала чоловіка після 2 розлучень
Вона хоче, щоб він її приділяв увагу, писав постійно, жив поряд з нею, хоча вже 20 років живе в росії і ні сном ні духом, що у сина
Дружини, мами, що ви думаєте з приводу таких комунікацій?
Вилосипедниця• 02 декабря 2025
Ответ дляТрактор Віка
Похоже ви теж сім´я ждунів?
А ви хто? Поціновувач зеленок крадунів?
Кофе в лобби
• 02 декабря 2025
Ответ дляПоторописька
До чого тут автор і її тема?
Бо мене вже записали у тих хто здає обʼєкти
Гага Газу• 02 декабря 2025
Ответ дляПоторописька
До чого тут автор і її тема?
Бо через тиск рашкіних спецслужб на маму легко вийти і дати завдання сину. От мама згадала сина, авторка пише, що раніше мама сином мало цікавилася.
Трактор Віка• 02 декабря 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ну и что, говорит и говорит. Мало ли кто что хочет
Думаете ваш муж согласится на переезд в рашку ради домика в Усть-Пиздюйске?
Хочу вас удивить, и такие есть. Одна сотрудница уехала перед войной в рашу , мама заболела. Тоже в селе каком-то, дома муж и дети подростки остались, так и не вернулась.
Жена_КотораяСтена• 02 декабря 2025
Їй 57, там 20 років, тобто в 37 вже поїхала. Він саменький був. Бідося
Кофе в лобби
• 02 декабря 2025
Ответ дляГага Газу
Цікавилась тільки в своїх інтересах і коли було погано їй, все так само як і було
Трактор Віка• 02 декабря 2025
Ответ дляВилосипедниця
А ви хто? Поціновувач зеленок крадунів?
А дочого взагалі політика в цій темі про доглядання мами?
Гага Газу• 02 декабря 2025
Ответ дляКофе в лобби
То ж Ви самі пишете про нездорову цікавість мами до Вашого чоловіка. Як він пройде фільтрацію, якщо хоче до матері? За які заслуги?
Поторописька• 02 декабря 2025
Ответ дляГага Газу
Ви прям детектив ясновидець. Ще раз питання поставлю Яким боком автор до ваших фантазій?
Кофе в лобби
• 02 декабря 2025
Ответ дляГага Газу
Бо мама раніше жила з батьками, шукала якихось чоловіків і її все влаштовувало, тут самотність і вона згадала за сина
Мені здається тільки так, не вигадуйте за служби
Поторописька• 02 декабря 2025
Ответ дляТрактор Віка
Бо так автору захотілось описати повноту картини. Ви коли художню літературу читаєте у вас мозок не взривається, все нормально? Всі люди які будь що пишуть, мають свою форму викладення тексту.
ВсеЧетко• 02 декабря 2025
Ответ дляКофе в лобби
А в каком она городе и как муж туда поедет?
Гага Газу• 02 декабря 2025
Ответ дляПоторописька
Не автор а чоловік автора. Як він пройде фільтрацію в рашку? Росіянці це добре знають, а тут мама: приїзжай. В мене у колег родичі в рашці, то ніхто не бачив своїх за 4 роки, адекватні пр їхати не пропонують
Поторописька• 02 декабря 2025
Ответ дляГага Газу
А хто вам сказав що він має фільтрацію проходити? Хто вам сказав що він збирається туди їхати зараз, чи будь коли?
Гага Газу• 02 декабря 2025
Ответ дляКофе в лобби
А що мої дописи не по сюжету?
Трактор Віка• 02 декабря 2025
Ответ дляКофе в лобби
А ви думаєте як вербують людей? Магією?
Гага Газу• 02 декабря 2025
Ответ дляПоторописька
Як він до матері приїде, вона ж його зве до себе.
Творческий типаж• 02 декабря 2025
Ответ дляТрактор Віка
Ну то ж перед войной. Сейчас фильтрация, мобилизация. Не говоря уже про моральную сторону.
Кофе в лобби
• 02 декабря 2025
Ответ дляГага Газу
Мені здається вона в ці деталі не заглиблюється
Знає що виїжджав закордон по роботі з бронюванням і все
Після цього от і почались танці
Штора с кисточкой• 02 декабря 2025
Ответ дляГага Газу
Все залежить від
рішення вашого чоловіка...а чи пройде він фільтрацію вона як думає?
Дуже схоже, що хочуть щоб через неї він співпрацював з рашкиними спецслужбами, вони на неї давлять, от вона і стала проявляти до сина інтерес. Таке зараз часто, шукають родичів і починається проработка
Перед тим,як пройти фільтрацію в раші,треба її пройти на українському кордоні.
Поторописька• 02 декабря 2025
Ответ дляТрактор Віка
А ви думаєте як вербують людей? Магією?
Так вороги повсюди і в стін є вуха. Ви прослуховування в себе перевіряли в квартирі?
Поторописька• 02 декабря 2025
Ответ дляГага Газу
Це до мене питання? За текстом він нікуди не їде поки що. Це якщо ви тему читали.
Гага Газу• 02 декабря 2025
Ответ дляТрактор Віка
А ви думаєте як вербують людей? Магією?
Так і вербують, Ви мене почули. Мамі за це кошенят підкинути, а те, що сину потім державу можуть взяти то їй буде пофіг
Трактор Віка• 02 декабря 2025
Ответ дляПоторописька
В мене гугл колонка слухає цілодобово.
Поторописька• 02 декабря 2025
Ответ дляГага Газу
Котенят перевіряли? Раптом це заслані козачки? Завербовані.
Штора с кисточкой• 02 декабря 2025
Ответ дляГага Газу
Це не смішно. Якщо Ви не в курсі хто здає об´єкти, то це не значить, що так не буває. Засуджений майор, що здав у Львові об´єкти, співпрацював через свою жінку яка лишилися в окупації. Зазвичай здають об´єкт військовий, впк, далі розраховуються і тікають до родичів в
рашку, потім цей об´єкт обстрілюють, знищують.
А як чоловіку 18 - 60 зараз можна втекти до родичів в рашку?
Поторописька• 02 декабря 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Вплав. Можна на дельтаплані спробувати
Трактор Віка• 02 декабря 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Через донбас
Поторописька• 02 декабря 2025
Ответ дляТрактор Віка
Через донбас
Яким чином він туди попаде і головне навіщо, це нормальному адекватному чоловіку? Про нормальність це моє припущення, звичайно.
Гага Газу• 02 декабря 2025
Ответ дляКофе в лобби
Після цього от і почались танці
Ого! Бронювання і виїзд за кордон, це те що шукають спецслужби. В мого чоловіка і бронювання, і виїзд за кордон, і місце роботи обстріляли, схоже на місячний пейзаж зараз. А кротів знайти...ніяк...
десь в рашці поховали свої корені. То я пишу з досвіду, коли от так активізуються росіянці, то під тиском рашистських спецслужб знаходять родичів