миссДавеча• Изменено 02 декабря в 16:15

Хто в курсі: тут обидві частини Дон Кіхота?

Знаю, що чудовий переклад. Син замовив «під подушку»😄 але чи весь твір тут?
автор миссДавеча • 02 декабря в 16:15
Ганцю в кєдах• 02 декабря в 16:37
Буде твердо спать
Ганцю в кєдах• 02 декабря в 16:38
А ви сам твір пам´ятаєте зі шкільної програми? Нудятина і сенс всього прочитаного сумнівний
KaterionOK• 02 декабря в 16:53
Да, там більше 1000 сторінок
На Книжковому арсеналі останню забрала. Чуть не надірвалася, поки несла
автор миссДавеча • 02 декабря в 19:52
Ответ дляKaterionOK
Да, там більше 1000 сторінок
Дякую за конкретну відповідь. Теж дивлюсь, в деяких магазинах немає в наявності.
автор миссДавеча • 02 декабря в 19:54
Ответ дляГанцю в кєдах
Не памʼятаю і не хочу. А йому подобається. Ще «Фауста» собі замовив. Я б таке й в руки не взяла.
автор миссДавеча • 02 декабря в 19:54
Ответ дляГанцю в кєдах
Буде твердо спать
Смішно. Дуже.