Разгуляшка• 03 декабря в 14:17
Не розумію......
Навіщо ці олімпіади та конкурси дітям? Це зайві нерви та трата часу, жах якийсь просто. Завдання такі дають що навіть вчителі не можуть вирішити. Діти, які ходять туди і так гарно вчаться, вкладають максимально. Так нє блін, давайте їх завантажимо ще більше.
Недавно читала тему про дитину, яка боїться йти на олімпіаду до нервового зриву.
Зараз в країні війна, всі намагаються триматися і єднатися, а вони зі своїми змаганнями. І мало того що в усіх нормальних дітей вихідний, або відпочинок, канікули, а олімпіадники нервують, готуються, мудрують над отими завданнями. Ще й вчителі тиснуть, заставляють туди йти, а якщо відмовитись то оцінки будуть занижені.
Це я чогось не розумію? Поділіться своїми думками з цього приводу.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Я за олімпіади
Я проти олімпіад
Обнимашкина• 03 декабря в 14:37
Олимпиады для талантливых детей. И амбициозных. А не для хорошистов. Для хорошистов и отличников есть кружки по интересам.
Это как в спорте.Есть спортивные школы, есть кружки при ДК, а есть ЛФК. И это странно с кружка при ДК или ЛФК отправлять ребенка на турнир. Так и с олимпиадами. Это смешно отправлять отличника с языковой школы на олимпиаду по математике...
Что касается учителей... это отдельная торба. Как учитель проработавший 20 лет в языковой школе и уча детей математике 2 часа в неделю может решать олимпиадные задачи. Да никак. Это умеют тренеры и учителя матшкол.
Анонимба• 03 декабря в 14:40
Ответ дляВідморожена
Не жалійте, є діти, яким подобається дух змагань, а не оці всі ваші розові шмарклі.
Це готує дитину до дорослого життя та показує, що таке ’конкуренція’.
А взагалі ці олімпіади виключно для себе та школи. Вони ніяк не впливають на вступ.
Це дещо примітивно -або ’в бійку’ або шмарклі.
Але погоджусь, це корисний досвід
ДелиВерка• 03 декабря в 14:41
Ответ дляОбнимашкина
У нас на онлайне ищут еле еле тех детей и родителей просят помочь надо ж окошки участников закрывать.
Бабульція• 03 декабря в 14:42
Якщо вам чи вашій дитині олімпіади не потрібні, якщо це стрес - не ходіть, не беріть участь. Але і не вирішуйте за інших - потрібно це їм чи ні.
Анонимба• 03 декабря в 14:44
Ответ дляРазгуляшка
Вот хоть один нормальный комментарий.
Это СССР, все уже должно быть в прошлом.
И это никому не нужно, и в жизни ребенку не пригодится
Дискомфорт, стрес, маразми-архіїзми, недолуга організація, незрозумілі завдання, розпливчасті критерії це - назавжди в реальному житті.
Хай би дитя побачило це ’на березі’, порефлексувало поки це ні на що не впливає.
Не робити з цього драму та й по всьому.
Бабульція• 03 декабря в 14:45
Ответ дляРазгуляшка
Іще мені шкода тих бідолах, яких тягають по всіх предметах вони більш менш гарно їх знають
Чому бідолах? Дітям норм і навіть деяким в кайф. Всі діти різні - хтось пасивний, хтось активний, хтось любить адреналін та смак перемоги, комусь це просто досвід та можливість додаткового спілкування. Не ускладнюйте, просто прийміть той факт, що олімпіади та конкурси не для вас і не для вашої дитини. І це нормально, тому що це необовʼязково
Чаклунка-ведунка• 03 декабря в 15:18
Ответ дляПопихтю та й годі
Это проблема школ и учителей, а не как ни олимпиад.
’не как ни олимпиад’ - это топ))
Попихтю та й годі• 03 декабря в 15:19
Ответ дляЧаклунка-ведунка
’не как ни олимпиад’ - это топ))
Простите. Никак не олимпиад. Исправилась. Буду внимательнее)