Триндичіха Байрактар• вчера в 15:19

Кабмін затвердив порядок надання послуг з психічного здоров’я

Кабінет Міністрів на своєму засіданні затвердив порядок надання послуг у сфері психічного здоров’я з використанням інформаційно-комунікаційних технологій. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Порядок набуде чинності одночасно з введенням у дію закону №4223-IX «Про систему охорони психічного здоров’я в Україні» (законопроєкт 12030). Документ визначає механізм організації та забезпечення надання таких послуг у дистанційному форматі.

Серед ключових положень — способи дистанційної комунікації між фахівцями та отримувачами послуг, критерії вибору формату надання допомоги, організаційні й технічні вимоги до надавачів послуг у сфері психічного здоров’я, а також отримання письмової згоди від пацієнтів на застосування дистанційних методів у процесі надання відповідних послуг.
автор Триндичіха Байрактар • вчера в 15:20
Меня интересуют услуги по лечению психического здоровья через Советчицу.
Черный Ловелас• вчера в 15:21
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Сертификат 1000 грн на ментальне розвантаження на Советчицу.
автор Триндичіха Байрактар • вчера в 15:22
Ответ дляЧерный Ловелас
Это для успешных женщин
А я нищебродка на супсидии