Акукарача• вчера в 20:35

Не выходите замуж за стариков - они вас подорвут

В Одесі під час сімейної сварки чоловік використав два боєприпаси.

Джерело: повідомлення поліції Одеської області

Деталі: Подія трапилася 3 грудня в одній із квартир у багатоповерхівці на вулиці Князя Володимира Великого у Пересипському районі Одеси.

"Наразі попередньо встановлено, що між 34-річною жінкою та її 44-річним чоловіком виникла сварка, в ході якої останній застосував два боєприпаси, якими, попередньо, є гранати. Подружжя отримало тілесні ушкодження і було госпіталізоване", - повідомляє поліція.

Слідчі відкрили дві справи за ознаками замаху на умисне вбивство та незаконного поводження з боєприпасами.
Зробіть вибір:
вже голосів: 7
только младше
ровесник
Госпожа Белладонна• вчера в 20:37
А где тут про стариков?
ПуГоФФка• вчера в 20:38
То ви думаєте, що тількиичерез те що 44 роки це сталось
автор Акукарача • вчера в 20:40
Ответ дляГоспожа Белладонна
А где тут про стариков?
он на 10 лет старше - наверное ревновал к каждому столбу потому что уже импотент
Abrado• вчера в 20:40
А до чого тут ’старікі’?
автор Акукарача • вчера в 20:41
Ответ дляПуГоФФка
чего б он подрывал ее если б ему было 23
Госпожа Белладонна• вчера в 20:41
Ответ дляАкукарача
Ну это только ваши предположения - ревновал, импотент
А реальность - он без ноги, а она без пальцев. А возраст тут ни при чем
Abrado• вчера в 20:41
Ответ дляАкукарача
Ключове слово ’навєрное’
Госпожа Белладонна• вчера в 20:41
Ответ дляАкукарача
действительно
Колгоспниця• вчера в 20:45
Ответ дляАкукарача
Вы, Автор, либо д.у.р.а, либо тролль глупый, если глумитесь над этой трагедией. И вы тоже не застрахованы от того, что какой-то сосед не подорвёт гранату.
Солоденька цукОрка• вчера в 20:47
Ответ дляАкукарача
В 44 редко кто импотент . Это же 64 .
44 это очень даже молодой.
Бавовнятко• вчера в 20:48
Где старик? Или вам 15?
Пампушечка• вчера в 21:01
Бляха,що ви мелете,буде вам 44,тоді подивитесь,яка ви старуха)
Наодинцi• вчера в 21:02
Это могло случиться и с ровесниками
66сезон666серия• вчера в 21:05
Ответ дляАкукарача
Яка ви недалека
66сезон666серия• вчера в 21:06
Ответ дляКолгоспниця
Або одноліток, доки їй 22-23, а може вже і 40 буде в той час.
Seehund• вчера в 21:12
Ответ дляАкукарача
Чтобы на более молодую сменить и имущество все себе забрать.
Сусановна• вчера в 21:16
Ответ дляАкукарача
А Вы с ним спали?
Клевотница• вчера в 21:35
Он просто псих, возраст непричем
Поросенка• вчера в 22:19
Это не смешно