Скляна миша• 07 декабря в 16:25
Які побічні дії анаприліна?
Якщо на постійній основі пити 20 мг, то це може якось вплинути на здоров’я? Чи впливає він на гормони, ендокринну систему?
Скляна миша
• 07 декабря в 16:31
Ответ дляЗ горіха зерня
Що пише інструкція?
Я хочу спитати в тих хто приймав
палка-копалка• 07 декабря в 16:46
У мене на препараті цієї групи був кашель, це часта побочка.
Це не опасно, цього не передбачиш, через тиждень після відміни препарата кашель зник
Скляна миша
• 07 декабря в 16:48
Ответ дляМолчавочка
Від чого ви його приймаєте постійно?
Пальці рук тремтять і пульс прискорений
Молчавочка• 07 декабря в 16:51
Ответ дляСкляна миша
Пальці рук тремтять і пульс прискорений
Чому анаприлін? Пийте заспокійливе, сходіть до кардіолога він підбере препарати які можна пити на постійній основі для зниження ЧСС
Скляна миша
• 07 декабря в 16:55
Ответ дляМолчавочка
А анаприлін дуже шкідливий?
котопёс• 07 декабря в 17:00
Ответ дляСкляна миша
Пальці рук тремтять і пульс прискорений
Постійно? Чи під час стресу?
Ви були у лікаря кардіолога?
Отжигающая• 07 декабря в 17:01
Ответ дляСкляна миша
Пальці рук тремтять і пульс прискорений
Щитовидка в норме?
Скляна миша
• 07 декабря в 17:08
Ответ длякотопёс
Постійно? Чи під час стресу?
Ви були у лікаря кардіолога?
Постійно, особливо зранку
Скляна миша
• 07 декабря в 17:08
Ответ длякотопёс
Постійно? Чи під час стресу?
Ви були у лікаря кардіолога?
Була, все нормально
котопёс• 07 декабря в 17:13
Ответ дляСкляна миша
Була, все нормально
Якщо все нормально, не варто самій собі призначати Анапрілін.
Якщо у вас тривожність така сильна, що ви з нею не можете справитись, і часто трясуться пальці, зверніться до психіатра. Якщо у вас тривожний розлад, потрібно приймати відповідні препарати. А не займатися самолікуванням. Також підключати психотерапію, якщо буде потрібно.
котопёс• 07 декабря в 17:11
Ответ дляСкляна миша
Я хочу спитати в тих хто приймав
Мама приймала один раз - коли приїжджала швидка і в неї, окрім високого тиску, було підвищене серцебиття.
Отжигающая• 07 декабря в 17:25
Ответ дляСкляна миша
Так
Я его принимала постоянно, но именно на фоне таких симптомов из-за щитовидки. 3 раза в день, по половинке. Побочек не было, но если больше половинки, то сильно падало давление
Скляна миша
• 07 декабря в 18:12
Ответ дляОтжигающая
Половинка от 40 мг, то есть 20 мг?
Видящие_помогите• 07 декабря в 19:00
Ответ длякотопёс
Анапрілін на постійній основі?
Для чого? Хто призначив?
У меня был диффузный токсический зоб, тиреотоксикоз, я почти 10 лет его принимала постоянно . Назначил эндокринолог
Другое дело ,что автор похоже сама себе назначила
Скляна миша
• 07 декабря в 19:06
Ответ дляВидящие_помогите
У меня проблемы с вегетативной нервной системой от этого пульс, антидепрессанты что мне назвачили только на время помогли и из-за них была побочка ужасная, потому я сама искала варианты
Видящие_помогите• 07 декабря в 19:19
Ответ дляСкляна миша
Попробовать можно конечно .
В инструкции написано угнетает превращение тироксина в трийодтиронин, трийодтиронин это активный гормон щитовидной железы, поэтому его и назначают при тиреотоксикозе.
А сердце Вы проверяли ,Эхо кардиограмму делали ?
Идууу--уууу блин• 07 декабря в 19:42
спросила почему врачи его не любят у кардиолога, она сказала ,что эффект краткосрочный и у кого диабет тоже нежелательно, если давление не повышено, а только тахикардия ,то лучше кораксан
Распутница• 07 декабря в 20:24
Ответ дляСкляна миша
Може інші АД спробувати?
котопёс• 07 декабря в 21:07
Ответ дляСкляна миша
Как долго вы принимали АД?
Отжигающая• 07 декабря в 22:42
Ответ дляСкляна миша
Половинка от 40 мг, то есть 20 мг?
Нет, от минимальной дозы
Скляна миша
• 08 декабря в 09:52
Ответ дляОтжигающая
Нет, от минимальной дозы
Поняла, спасибо
Скляна миша
• 08 декабря в 09:53
Ответ дляРаспутница
Може інші АД спробувати?
Після таких побічних краще мені не пробувати
котопёс• 08 декабря в 14:47
Ответ дляСкляна миша
2 года
И за два года, вы считаете, не было эффекта?