Мама фіфті цента• 07 декабря в 22:51
Колишній псіхує, що не привітала зі святом, нинішній образився, шо не приїхала
до нього провідати, поки він зі служби сам вирватися до мене не може… А про мене хтось подумає???
Мама фіфті цента
• 07 декабря в 22:53
Ответ дляДверной_Проем
Так майбутній.
Нинішній і є майбутній. Я за нього заміж вийду
База_птеродактилей• 07 декабря в 22:54
с каким праздником бывший хочет поздравления? и чего он вообще вам пишет? а нынешний дурачок что ли, в прифронт город тянет? тоже не в себе. ищите третьего!
Мама фіфті цента
• 07 декабря в 22:54
Ответ дляМerida
Заведите еще одного
Є один і буде він один!
Мама фіфті цента
• 07 декабря в 22:57
Ответ дляБаза_птеродактилей
Байдуже що там колишній хоче, прозріваю іноді з цих претензій. А з цим розберемося ще шо і як
Мама фіфті цента
• 07 декабря в 22:59
Ответ дляБаза_птеродактилей
Алкоголь так впливає на нього. Коли п’є то пише претензії. З людьми різними свариться і т.д.
База_птеродактилей• 07 декабря в 23:02
Ответ дляМама фіфті цента
так киньте в блок быдло, или вам это нравится и тешит эго?
Мама фіфті цента
• 07 декабря в 23:04
Ответ дляБаза_птеродактилей
Він батько моєї дитини. По дитині спілкуємося, а на решту не реагую. Але зараз вже задовбали мене ці претензії
Мама фіфті цента
• 07 декабря в 23:09
Ответ дляБаза_птеродактилей
Яке там его, не той випадок, я чути його не можу вже, він гидкий
База_птеродактилей• 07 декабря в 23:09
Ответ дляМама фіфті цента
пусть письменно по имейлу общается и все фиксировать
Мама фіфті цента
• 07 декабря в 23:12
Ответ дляБаза_птеродактилей
Оце на письмове спілкування і перевела вже, щоб менше дзвонив
Ухахайкина• 07 декабря в 23:21
Ответ дляМама фіфті цента
А він в курсі діла?)
Мама фіфті цента
• 07 декабря в 23:22
Ответ дляУхахайкина
А він в курсі діла?)
Ні, я сама придумала. Ви перші дізналися)
Дама_с_караваем• 07 декабря в 23:31
Ответ дляМerida
Заведите еще одного
’Шоб ще й за ним доїдати?’ як в тому бородатому анекдоті
Мама фіфті цента
• 07 декабря в 23:33
Ответ дляДама_с_караваем
Він єдиний і в майбутньому так і буде єдиним. Я кохаю цю людину і тема закрита.
Мама фіфті цента
• 07 декабря в 23:45
Ответ дляКофе в лобби
Класно вам, що маєте увагу чоловіків.
Не заздріть. Колишньому байдуже з ким сваритися, хоч з незнайомою людиною посеред вулиці, хоч з ким, я особисто не сприймаю це на себе. А поки нинішнього зустріла, я років сім була одна, ні уваги чоловіків, ні побачеть, ні тактильного контакту… довгі роки. А потім ми познайомилися.
Кофе в лобби• 07 декабря в 23:44
Ответ дляМама фіфті цента
Мені подробиці не цікаві і це не заздрість, а нагадування, що ви проживаєте зараз цікаві часи свого життя. Цініть це і все.
После шести ни-ни• 08 декабря в 01:24
Ответ дляМама фіфті цента
Он уже знает об этом?
Мама фіфті цента
• 08 декабря в 07:58
Ответ дляПосле шести ни-ни
Он уже знает об этом?
Пост 18