Мама фіфті цента• 07 декабря 2025
Колишній псіхує, що не привітала зі святом, нинішній образився, шо не приїхала
до нього провідати, поки він зі служби сам вирватися до мене не може… А про мене хтось подумає???
Мама фіфті цента
• 07 декабря 2025
Ответ дляДверной_Проем
Так майбутній.
Нинішній і є майбутній. Я за нього заміж вийду
База_птеродактилей• 07 декабря 2025
с каким праздником бывший хочет поздравления? и чего он вообще вам пишет? а нынешний дурачок что ли, в прифронт город тянет? тоже не в себе. ищите третьего!
Мама фіфті цента
• 07 декабря 2025
Ответ дляМerida
Заведите еще одного
Є один і буде він один!
Зоряний Шлях• 07 декабря 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Є один і буде він один!
Удалено администрацией...
Мама фіфті цента
• 07 декабря 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Байдуже що там колишній хоче, прозріваю іноді з цих претензій. А з цим розберемося ще шо і як
Мама фіфті цента
• 07 декабря 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Алкоголь так впливає на нього. Коли п’є то пише претензії. З людьми різними свариться і т.д.
База_птеродактилей• 07 декабря 2025
Ответ дляМама фіфті цента
так киньте в блок быдло, или вам это нравится и тешит эго?
Мама фіфті цента
• 07 декабря 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Він батько моєї дитини. По дитині спілкуємося, а на решту не реагую. Але зараз вже задовбали мене ці претензії
Мама фіфті цента
• 07 декабря 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Яке там его, не той випадок, я чути його не можу вже, він гидкий
База_птеродактилей• 07 декабря 2025
Ответ дляМама фіфті цента
пусть письменно по имейлу общается и все фиксировать
Мама фіфті цента
• 07 декабря 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Оце на письмове спілкування і перевела вже, щоб менше дзвонив
Ухахайкина• 07 декабря 2025
Ответ дляМама фіфті цента
А він в курсі діла?)
Мама фіфті цента
• 07 декабря 2025
Ответ дляУхахайкина
А він в курсі діла?)
Ні, я сама придумала. Ви перші дізналися)
Дама_с_караваем• 07 декабря 2025
Ответ дляМerida
Заведите еще одного
’Шоб ще й за ним доїдати?’ як в тому бородатому анекдоті
Мама фіфті цента
• 07 декабря 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Він єдиний і в майбутньому так і буде єдиним. Я кохаю цю людину і тема закрита.
Мама фіфті цента
• 07 декабря 2025
Ответ дляКофе в лобби
Класно вам, що маєте увагу чоловіків.
Не заздріть. Колишньому байдуже з ким сваритися, хоч з незнайомою людиною посеред вулиці, хоч з ким, я особисто не сприймаю це на себе. А поки нинішнього зустріла, я років сім була одна, ні уваги чоловіків, ні побачеть, ні тактильного контакту… довгі роки. А потім ми познайомилися.
Кофе в лобби• 07 декабря 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Мені подробиці не цікаві і це не заздрість, а нагадування, що ви проживаєте зараз цікаві часи свого життя. Цініть це і все.
После шести ни-ни• 08 декабря 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Он уже знает об этом?
Мама фіфті цента
• 08 декабря 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Он уже знает об этом?
Пост 18