Мама фіфті цента• 07 декабря 2025

Колишній псіхує, що не привітала зі святом, нинішній образився, шо не приїхала

до нього провідати, поки він зі служби сам вирватися до мене не може… А про мене хтось подумає???
Мerida• 07 декабря 2025
Заведите еще одного
Дверной_Проем• 07 декабря 2025
Так майбутній.
Веселуха Муха• 07 декабря 2025
Давайте майбутнього 🥰
автор Мама фіфті цента • 07 декабря 2025
Ответ дляДверной_Проем
Так майбутній.
Нинішній і є майбутній. Я за нього заміж вийду
Зоряний Шлях• 07 декабря 2025
Удалено администрацией...
База_птеродактилей• 07 декабря 2025
с каким праздником бывший хочет поздравления? и чего он вообще вам пишет? а нынешний дурачок что ли, в прифронт город тянет? тоже не в себе. ищите третьего!
Ответ дляМerida
Заведите еще одного
Є один і буде він один!
Зоряний Шлях• 07 декабря 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Є один і буде він один!
Удалено администрацией...
Ответ дляБаза_птеродактилей
Байдуже що там колишній хоче, прозріваю іноді з цих претензій. А з цим розберемося ще шо і як
Дайте вподобайок• 07 декабря 2025
Пора вам туди . Хай вітають
Ответ дляБаза_птеродактилей
Алкоголь так впливає на нього. Коли п’є то пише претензії. З людьми різними свариться і т.д.
База_птеродактилей• 07 декабря 2025
Ответ дляМама фіфті цента
так киньте в блок быдло, или вам это нравится и тешит эго?
Ответ дляБаза_птеродактилей
Він батько моєї дитини. По дитині спілкуємося, а на решту не реагую. Але зараз вже задовбали мене ці претензії
Ответ дляБаза_птеродактилей
Яке там его, не той випадок, я чути його не можу вже, він гидкий
База_птеродактилей• 07 декабря 2025
Ответ дляМама фіфті цента
пусть письменно по имейлу общается и все фиксировать
Ответ дляБаза_птеродактилей
Оце на письмове спілкування і перевела вже, щоб менше дзвонив
Ухахайкина• 07 декабря 2025
Ответ дляМама фіфті цента
А він в курсі діла?)
Ответ дляУхахайкина
А він в курсі діла?)
Ні, я сама придумала. Ви перші дізналися)
Дама_с_караваем• 07 декабря 2025
Ответ дляМerida
Заведите еще одного
’Шоб ще й за ним доїдати?’ як в тому бородатому анекдоті
Ответ дляДама_с_караваем
Він єдиний і в майбутньому так і буде єдиним. Я кохаю цю людину і тема закрита.
Кофе в лобби• 07 декабря 2025
Класно вам, що маєте увагу чоловіків.
Ответ дляКофе в лобби
Класно вам, що маєте увагу чоловіків.
Не заздріть. Колишньому байдуже з ким сваритися, хоч з незнайомою людиною посеред вулиці, хоч з ким, я особисто не сприймаю це на себе. А поки нинішнього зустріла, я років сім була одна, ні уваги чоловіків, ні побачеть, ні тактильного контакту… довгі роки. А потім ми познайомилися.
Кофе в лобби• 07 декабря 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Мені подробиці не цікаві і це не заздрість, а нагадування, що ви проживаєте зараз цікаві часи свого життя. Цініть це і все.
Так, все, добраніч мені і всім. Я спати.
После шести ни-ни• 08 декабря 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Он уже знает об этом?
автор Мама фіфті цента • 08 декабря 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Он уже знает об этом?
Пост 18