Снегурочко• 08 декабря в 08:19
Оренда.. ціна
Ціна оренди на квартиру тільки, якщо все на електриці дешевша ніж, та що має газову плиту?
Ms. Dolly• 08 декабря в 08:21
Если в остальном все условия равны, то да, дешевле, конечно. Как и 10-ый этаж дешевле, чем 4-ый)
Бджолина королева• 08 декабря в 08:39
Зачем нужна такая квартира, отключения по 16 часов ато и больше, и этаж выше пятого. Нет ничего, воды то-же, есть дома конечно типа кадора в Одессе на генераторах то да, жить можно, но цены огонь.
Бринзолетта• 08 декабря в 08:40
Якщо прямо два будинки поруч, однаковий поверх і стан будинку та квартири, можливо.
Але це малоймовірно.
Колега здав тиждень назад, 1-к в новобудові, сучасний, але бюджетний ремонт, 17 поверху, біля останньої станції метро, на виїзді з міста, за 22 тис грн
Але це малоймовірно.
Яжбоматусяблін• 08 декабря в 08:41
Ответ дляБринзолетта
Але це малоймовірно.
Ні фіга собі ціна
Ms. Dolly• 08 декабря в 08:54
Ответ дляЯжбоматусяблін
Ні фіга собі ціна
Это что-то из области фантастики. Я б и за 10000 грн на 17 этаж не согласилась бы.
Бринзолетта• 08 декабря в 08:54
Ответ дляЯжбоматусяблін
Ні фіга собі ціна
Ага, я дивилась в цьому будинку плюс-мінус такі ціни 17-22 тис за 1-к.
Я думала, що на 17-му поверху без генератора, усе на електриці, буде довго здавати, але, ні, за тиждень знайшлись орендарі
Мушля з Криму• 08 декабря в 09:06
Так.
Я здаю в Києві на м.Політех.
По ітогу люди знали бабушатнік в наступному будинку дорожче, але з газовою плитою.
Нащо їм мій ремонт, нові меблі і тепла підлога, якщо світла немає по 20 годин в день...
Я здаю в Києві на м.Політех.
Ms. Dolly• 08 декабря в 11:35
Ответ дляМушля з Криму
Так.
Я здаю в Києві на м.Політех.
Так и есть.... Летом можно сдать дороже, но надолго ли... Все объявления, которые сейчас вижу- ищут газовую плиту и относительно не высокий этаж.. В таких реалиях жизни, как сейчас- ремонт дело если не десятое, то точно не первое..