Черговий по кухні• вчера в 14:48
В кого находили ВПЧ онкогенный, какие действия вы предпринимали?
Я уже сдаю на них с 2019 года из-за дисплазии. Анализ показал в 2019 году 16 тип и сейчас 18 тип. В субботу к врачу, я так понимаю организм сам с ними борется
З горіха зерня• вчера в 14:58
Ничего. Изначально одна врач назначила уколы дорогие чтобы поднять иммунитет, потом вторая назначила таблетки Амиксин 🙄 ну такое себе. В итоге 1 пропал тип. Знаю знакомую с 16 и 18 ничего не делала, просто сказали ей чтобы одним полотенцем влажным с дочками не пользовалась и всё вроде.
Дело было давно• вчера в 15:12
Ответ дляВорую вкусняшки
голодание вроде лечит его, ознакомьтесь
І оце ж вірять люди в таку дурню.
Радість моя• вчера в 15:18
Ответ дляДело было давно
І оце ж вірять люди в таку дурню.
Верят, теряют время и потом уже поздно
Забрала і не сказала• вчера в 15:18
Ответ дляГрамотний хвіст
типів ВПЧ є більше 100. І не тільки 16,18 онкогенні.
Ці 2 типи високого оногенного ризику, нвйбільшого
Котя_люлю• вчера в 15:54
Лікувала дисплазію на фоні ВПЧ, зробила конізацію.
Свічки, антивірусні і все таке інше не працюють.
Якщо тільки впч - спостерігати й обстежуватися, можливо, організм подолає. Якщо дисплазія - також спостерігати весь час і з лікарем вирішувати, чи доцільне хірургічне втручання
Черговий по кухні
• вчера в 16:05
Ответ дляКотя_люлю
Так є легка дисплазія. А вам пропонували вакцинуватися?
РокерША• вчера в 18:37
Може хто знає, як часто треба обстежуватися з легкою дисплазією і ВПЧ 16 і 18 позитивними?
В мене дисплазія цервікального каналу, тому конізація не показана. Спостереження
Котя_люлю• вчера в 18:39
Ответ дляЧерговий по кухні
Пропонували
Але вакцина ж не поборе те, що вже є ( в моєму випадку було), а має завадити підхопити ті, від яких захищає
Краще консультуватися з декількома лікарями, щоб почути кілька думок по вашому конкретному випадку
Котя_люлю• вчера в 18:39
Ответ дляРокерША
Це до лікаря питання)
Я б не рідше, ніж раз на півроку
Омлетик• вчера в 20:06
У меня был тяжёлая дисплазия, сделала конизацию. Регулярно обследуюсь, поддерживаю иммунитет, думаю сделать ли вакцинацию, а что тут ещё сделать.
Черговий по кухні
• вчера в 21:02
Ответ дляРокерША
Один раз на рік здавати пап тест разом з всіма видами впч
Черговий по кухні
• вчера в 21:03
Ответ дляКотя_люлю
Пропонували
Мені вже три рекомендують. От цікаво де дівся мій 16 тип з 2019 року і де взявся зараз 18 тип