Трахтибидох• вчера в 17:18
Запломбували зуб в п´ятницю. До цього часу біль при жуванні
Навіть від м´якої їжі. Мене це нервує, не можу заспокоїтися, зациклена.
Буду вдячна за поради.
Трахтибидох
• вчера в 17:18
Нерв не видаляли, карієс був глибокий, знімок робили. В спокої зуб не болить.
Лялька в колисці• вчера в 17:21
Ответ дляЗабобонний фрукт
Йдіть до лікаря і на ренген, можливо болить сусідній зуб
Ви яких порад чекаєте? Прикласти часник і не йти до лікаря?
ИграйМойГормон• вчера в 17:38
Может болеть на убывание при накусывании пару недель . Если боль не становится меньше через неделю -две значит есть проблема.
Пушка заряджена• вчера в 18:03
В мене при глибокому карієсі болів ще потім місяць, після пломбування, нерв не видаляли. Потім пройшло. Але в мене не перший раз так тримається, тому я просто перечікую, хоч і довго
Пушкининиана• вчера в 19:17
Если не пройдет, то придется удалять нерв. Подождите еще несколько дней хотя бы или дольше
Трахтибидох
• вчера в 21:33
Ответ дляПушка заряджена
А чим полегшуєте собі? Чи просто чекаєте?