Масяня Я• Изменено вчера в 19:27
Трамп офанарел
Ведет себя как путинский холуй, или будто Украина его актив, которым он может распоряжаться и растрачивать.
Давит на Украину, чтобы отдали Донбасс.
Крым мы уже просто так отдали, помогло это нам? Все равно россия лезла дальше. Так же и с Донецком и Луганском.
Сделку про копалини украинские Трамп продавил, так же давил на Украину, как сейчас про Донбасс. Помогла нам эта сделка? И еще неизвестно чем дальше она обернется.
И теперь он снова давит, чтобы новую чудо-сделку продавить. А потом раша, сэкономив силы, полезет дальше, но Трамп будет не при чем.
Давит на Украину, чтобы отдали Донбасс.
Ответ дляМасяня Я
Когда путин дальше полезет, это сэкономит? В Крыму мы так же сделали, просто отдали, в итоге разрушен Донбасс и широкомасштабная война .
А чего вы мыкаете? А у вас был Крым? Вы его отдали? У меня не было Крыма, чтобы его отдавать. Я живу при капитализме, чего меня должны тревожить чьи-то проблемы, кто/ что у кого отжал
Ответ дляlus_so
Він запізнився. Європа готова нас тримати і посилає рудого мародера лісом. В січні минулого року да, він би нас проломив, але рудий мародер схопився за копалини і дав Європі час роздуплитись. Йому нема зараз на що тиснути. Зброя - так постачання йде за гроші Європи, а вони за свої гроші пендалів навішають чітко. Так що рудому дегенерату доведеться придумати щось нове, щоб нас задушити.
Європа пензлів навішає, смішно їй бо. Прикривається бідолашний українцями, поки вони збираються зібратися та переговори переговорювати
ЗдохниПуйло• вчера в 19:55
Ответ дляСоседка Маши
А вы у него спрашивали чего он хочет ?
Так ви ж тут рвете одне місце, наче знаєте чого хоче, наче не чули про знищення України, нації, продовжуєте розказувати, як зашибісь при ху.лі жити,
Соседка Маши• вчера в 19:57
Ответ дляЗдохниПуйло
Я тут задавала теж питання, але сєпарши і путінолизки не відповідають, вечір приємний, світло дали
Вы все неверно понимаете почитайте что такое сепаратизм ..думаете кому то интересен путин хотя возможно за определенную плату, пока маньки нет вы решили ее заменить ?
А у меня нет света :(
Маска-0b9f• вчера в 19:57
Ответ дляVeronika_100k
Можно на Гондурас, там армия насчитывает 52 тыщи человек всего
Там Трамп скоро застолбит.С наркотрафиком же воевать собрался.
Veronika_100k• вчера в 19:58
Ответ дляМаска-0b9f
Так, мы возглавим
Маска-0b9f• вчера в 19:59
Ответ дляVeronika_100k
Так, мы возглавим
Слушайте,а это идея.Можно же возглавить наркотрафик,Трамп объявит нам войну,а мы сдадимся.
Veronika_100k• вчера в 20:00
Ответ дляМаска-0b9f
Всё! Проблема практически решена. Мелочи продумаем по дороге
Маска-0b9f• вчера в 20:00
Ответ дляЛеска
Шо і?? Який смисл віддавати Донбас якщо це не вирішить проблему ніяк??? Шо б шо??
Яку саме проблему не вирішить?
ЗдохниПуйло• вчера в 20:04
Ответ дляСоседка Маши
А у меня нет света :(
Думаю, що тут багатьом він цікавий. Про сєпаритзм я теж усвідомлена, якраз ви з тих, хто хоче відокремити кусок держави і бути під рашкою. Ще й так гордо пишете рашку з великої букви, мабуть коріння ваше не дає вам написати цю гівнодержаву з малої букви.
Caramel-932d• вчера в 20:08
Ответ дляЛеска
Ото дійсно було смішно, Хєропа боітся дати ракету без згоди Трампа, шо вона там навішая ,, сцикливі гівнюки
Caramel-932d• вчера в 20:29
Я помітила що Ястребині війни такі агресивні з диванів, самі попи прикрили не воюють і їй явно не загрожує, зато пафосно волають що. Треба воювать , майно не віддавать, а те що майно вщент випалене буде то пофіг( їм пофіг що Україну випалять . Вщент лишать голу землю непридатну ні для життя ні для чого.такі от патріоти.точніш патріотиці.