Смешнюча• 09 декабря 2025
Бабуся попросила замовити нові штори і тюль
А я навіть не знаю з чого почати
Ьо в неї ж не сучасний ремонт
І меблі
І хочеться замовити
Але не знаю з чого почати і до чого підбирати ті штори
Ьо в неї ж не сучасний ремонт
І меблі
І хочеться замовити
Варена цибуля• 09 декабря 2025
Заміряйте ширину карнизу та довжину від низу гачка до підлоги. Підіть на ринок чи магазин штор та обирайте по бюджету.
Старші люди напевно люблять щоб були якісь візерунки а не модні однотонні
Грабля• 09 декабря 2025
Так а бабушка чего хочет, спрашивали? Я летом на дачу покупала тоже бабушке, так она сказала конкретно, шторы светлые салатовые не блестящие, хорошо затеняющие, плотные. И тюль белый без рисунков и оборок, гладкий.
А вот недавно• 10 декабря 2025
Вот и я хочу себе шторы купить. Но не знаю какой карниз выбрать. У нас их никогда не было...
В юске смотрела двойной, такие трубы. Это нормальный?
Найщасливіша• 10 декабря 2025
Мені подобається мікровелюр на штори, його не треба прасувати. Кольорів багато. І тюль якусь би таку, щоб не мнулася після прання (наприклад, сітка грек). І не робити довжину до самої підлоги, а хоч би 5-10 см вище, щоб пилюка не збиралась
Смешнюча
• 10 декабря 2025
Ответ дляНайщасливіша
Дизайнери кажуть шо це не практично
Типу не красиво коли аж 5 см
Найщасливіша• 11 декабря 2025
Ответ дляСмешнюча
Дизайнери кажуть шо це не практично
Типу не красиво коли аж 5 см
Дуже навіть практично. Тим більше, що у вас немає дизайнерського ремонту. 5 см навіть не помітно