18 мнеУЖЕ• сегодня в 01:19
Боюсь з´їжджатися
4й рік разом. Стоїть питання переїзду до коханого чоловіка. Обоє стресуємо, я більше, ініціатива була його.
Що робити щоб не стресувати?
А все починалось так мило - просто з сексу)
Що робити щоб не стресувати?
АдеКВАтная• сегодня в 01:21
Правильно боїтесь, бо прати труси і кормити мужика тричі вдень - все зіпсує
18 мнеУЖЕ
• сегодня в 01:22
Ответ дляАдеКВАтная
Ооо...
((( та труси ніби машинка пере
Їздили на відпочинок, то він мої прав. І взагалі самостійний. Більше сварок боюсь(
((( та труси ніби машинка пере
Чарівне зіллячко• сегодня в 01:25
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ооо...
((( та труси ніби машинка пере
Вы 4 года вместе. Ни разу не ссорились? Для этого не обязательно жить вместе
18 мнеУЖЕ
• сегодня в 01:27
Ответ дляЧарівне зіллячко
Та сварились, звичайно!
Обоє дуже запальні, тому й боюсь(
Кохаємо один одного, а сваримось як чорти
Обоє дуже запальні, тому й боюсь(
Забрала і не сказала• сегодня в 01:27
Меня прежде всего смущает, что оба боитесь! Собственно, что может случиться? Если поймете,что в быту вам не комфортно, разойдетесь, пойдете своими дорогами.
Ло Шарик• сегодня в 01:29
Ответ для18 мнеУЖЕ
Та сварились, звичайно!
Обоє дуже запальні, тому й боюсь(
А приведите пример ссоры пожалуйста
Чарівне зіллячко• сегодня в 01:29
Ответ для18 мнеУЖЕ
Та сварились, звичайно!
Обоє дуже запальні, тому й боюсь(
Будете учиться уступать друг другу. Почему так сильно ссоритесь? По каким причинам?
18 мнеУЖЕ
• сегодня в 01:30
Ответ дляЗабрала і не сказала
Боїмось втратити один одного. Що сварками зведем почуття нанівець
18 мнеУЖЕ
• сегодня в 01:31
Ответ дляЧарівне зіллячко
Його зради, моє нерозуміння.
Чарівне зіллячко• сегодня в 01:32
Ответ для18 мнеУЖЕ
Його зради, моє нерозуміння.
Измены? Я чего-то не понимаю… и вы прощали?
18 мнеУЖЕ
• сегодня в 01:36
Ответ дляЛо Шарик
С вашей стороны или его?
Ревнуєм обоє.
Але приводи з часу коли зізнались в коханні один одному давав лише він. Я хотіла ексклюзивності в стосунках, він же її не дуже розуміє.
Вчора запитував, чи я взагалі зможу жити з ним без шлюбу. Бо до нього мала 2 шлюби. Він же не одружувався
Швидкоруч• сегодня в 01:36
Тут можно даже не читать темы, а тупо всем бабам один совет писать: слать сцаные штаны найух))
Ло Шарик• сегодня в 01:36
Автор, он вам изменяет регулярно, а вы хотите с ним съезжаться? Вы серьезно?
Мати драконів• сегодня в 01:37
Ответ для18 мнеУЖЕ
Його зради, моє нерозуміння.
А ви всім кажіть, що ви не зашорені і у вас поліаморні стосунки. Скільки того життя. Після 50 вже заспокоїться і перестане по бабах тягатися
Голубая фишка• сегодня в 01:37
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ревнуєм обоє.
Жесть какая. Одни ред флаги, но вы их в упор не видите
Швидкоруч• сегодня в 01:39
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ревнуєм обоє.
Он шо немец/гейропеец? Или это наш местный мудозвон?))
Мати драконів• сегодня в 01:39
Ответ для18 мнеУЖЕ
Емоційні качелі. Ви обидва уявлення не маєте про нормальні стосунки. У вас невротична залежність, а не кохання
18 мнеУЖЕ
• сегодня в 01:39
Ответ дляЧарівне зіллячко
Так.
Він же мені не чоловік, у вірності не клявся - це перше. Друге - для нього якась простигосподи як шаурму по дорозі з´їсти - прибіг додому і дуже любить))
В мені це все накопичилось і він хвилюється, що я нагадуватиму, а я хвилююсь, що вже не пробачу якщо ще раз
Голубая фишка• сегодня в 01:40
Ответ для18 мнеУЖЕ
Так.
Вы себя уважаете?
Вопрос риторический
18 мнеУЖЕ
• сегодня в 01:41
Ответ дляЛо Шарик
Не заміж же виходжу))
Звичайно, дітей би такому не народжувала, хоча він, здається, хороший батько
18 мнеУЖЕ
• сегодня в 01:42
Ответ дляМати драконів
Та вже близько))
Але думаю тягатиметься поки буде чим))
18 мнеУЖЕ
• сегодня в 01:42
Ответ дляГолубая фишка
Та ні, я просто доросла
Чарівне зіллячко• сегодня в 01:42
Ответ для18 мнеУЖЕ
Так.
То есть 4 года вы в отношениях с мужчиной, который вам не клялся ни в чем? У вас 9 жизней, как у кошки? Вам не жалко своих золотых лет на такое тратить?
18 мнеУЖЕ
• сегодня в 01:42
Ответ дляШвидкоруч
Мєсний мудозвон)))