Редисочка• Изменено вчера в 11:58
Готували сані з літа? Набридли скиглення
Я готувалась. Бо з усіх рупорів кричали, що зима буде важка.
Тож:
генератор типу екофло.
павери всім членам родини
роутер змінила щоб заряджався від павербанка
ліхтарі/прожектори акумуляторні
в квартирі є газ, але туристичний балон також взяла, про всяк випадок. корисна річ.
Їжа
морозилка - ненадійне джерело. тим паче ніхто не знає як часто і надовго вимикатимуть світло.
тож колись давно купила сушку для продуктів. цьогоріч її дістала. насушила овочів - морква, цибуля, буряк і навіть картопля (це марудно з картоплею, бо треба варити). але правильно висушене гарно і довго зберігається. також куряче філе варила і сушила.
все змішати - окріп додати, сіль перець спеції і виходить гаряча страва.
крупи - гречка і кус кус. варити не треба, можна окропом залити, то кус кус взагалі за 10-15 хвилин готується. так само я макарони твердих сортів павутинка - теж можна запарити . Перевірено.
є в запасі олія, борошно, смалець, крупи різні.
Стала господинею малесенького будиночку в передмісті. так, не про такі ’хороми’ я мріяла і відкладала на це з десяток років. але в мене є пічка і дрова заготувала влітку. також купила великий червоний газовий балон і його мені підмикнули до газової плитки. є дизельний генератор і пару каністр.
грубка гарно опалює дві малесенькі кімнатки. колодязь у дворі.
в погребі крупи і овочі по пару мішків.
Так, нема ремонту, але сухо і тепло. якщо буде зовсім ’Ж’ то ми не змерзнено і не будемо голодні
Тож:
генератор типу екофло.
павери всім членам родини
ліхтарі/прожектори акумуляторні
Їжа
в погребі крупи і овочі по пару мішків.
Триндичіха Байрактар• вчера в 11:59
але туристичний балон також взяла
бедные соседи пол дома улетит
Редисочка
• вчера в 12:00
Ответ дляФокус-Покус
Сушити овочі це якийсь цирк, якщо чесно
перепрошую, ви бачили сублімовану їжу ??? такі супи та борщі захисники в окопах заварюють . це смачно
Зубная фея• вчера в 12:01
Боже! Напишите эту историю на марафон, хай они приедут к вам и снимут сюжет про такую потужную свидомисть
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 12:00
с такими талантами почему вы до сих не работаете в Мин. энергетики?
Фокус-Покус• вчера в 12:00
Ответ дляРедисочка
Ми не в окопах
Зубная фея• вчера в 12:00
Ответ дляФокус-Покус
Сушити овочі це якийсь цирк, якщо чесно
Когда коту нечего делать, вы же знаете, чем он занимается 😝😛🤣
Заюшка_хозяюшка• вчера в 12:01
Мы купили новый холодильник, он держит как термос, если новый. вместо туричстического баллончика- печку, чтоб можно было на улицу таскать, вместо мангала с фиговым кпд, и дров в мешках на балкон (первый жтаж).
а нам свет не отключают... бггг. ну я не то чтоб против)
Морская свинка• вчера в 12:01
Для чого сушити овочі /картоплю, якщо всього повно в магазинах і не дорого? І все в погребі чудово зберігається.
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 12:03
автор поста ассоциируется у меня с мужиком в бане, который всем показал свой большой потенциал.
у вас также?
Ясамаякрасивая)• вчера в 12:03
Ответ дляМорская свинка
А задолбаться? Сначала сушить, потом водой разводить, зато готовилась с лета.
КрестьянинДиор• вчера в 12:04
Ответ дляКудлата хмаринка
А шо так скудно?
Ну так какая зарплата- такая и работа
Зубная фея• вчера в 12:04
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Не, сначала сушить, а потом благополучно перебрать и выкинуть все то, что заплесневело - сушеную вареную картоху, например
И.О. человека• вчера в 12:04
То, что вы подготовились - это очень хорошо. Но почему вы и все те, кто тыкают людям, что они не подготовились, не допускаете мысли, что у кого-то реально нет денег на эту подготовку?
Не боюся осуду• вчера в 12:05
Ответ дляШтора с кисточкой
Хто спонсор цього банкету? Працюєте?
Та стопудово, удаленно. Про старлинк автор тактично умолчала. И дети на удаленке. И вообще автор Д´Артаньян!
Мая твая не панимать• вчера в 12:05
Ответ дляЗубная фея
Будет зимой занятие
Витворунка• вчера в 12:05
Готовы еще с 2022 в квартире, а сейчас переехали на дачу тут вообще автономия максимальная по всем фронтам.
Но это все стоит денег, не у всех они есть. В этом году так вообще цены аховые на всю эту хренотень.
a.ostroverh• вчера в 12:05
По такой погоде как раз белое пальто только и выгуливать
С сушкой овощей перегнули
Зубная фея• вчера в 12:05
Ответ дляИ.О. человека
Если у вас нет денег - заработайте 🤣 у автора еще много заготовлено добрых советов хозяйке на заметку
Вишня на торті• вчера в 12:05
Як давно екофлоу став генератором ? 😂
І якщо зникне народ словʼянський то лише від невігластва…
Ідіть розбирайте інструкцію до вашого девайсу, раптом ще пальне у нього замість електрики заллєте ?