Редисочка• Изменено 11 декабря в 11:58

Готували сані з літа? Набридли скиглення

Я готувалась. Бо з усіх рупорів кричали, що зима буде важка.
Тож:
генератор типу екофло.
павери всім членам родини
роутер змінила щоб заряджався від павербанка
ліхтарі/прожектори акумуляторні
в квартирі є газ, але туристичний балон також взяла, про всяк випадок. корисна річ.

Їжа
морозилка - ненадійне джерело. тим паче ніхто не знає як часто і надовго вимикатимуть світло.
тож колись давно купила сушку для продуктів. цьогоріч її дістала. насушила овочів - морква, цибуля, буряк і навіть картопля (це марудно з картоплею, бо треба варити). але правильно висушене гарно і довго зберігається. також куряче філе варила і сушила.
все змішати - окріп додати, сіль перець спеції і виходить гаряча страва.
крупи - гречка і кус кус. варити не треба, можна окропом залити, то кус кус взагалі за 10-15 хвилин готується. так само я макарони твердих сортів павутинка - теж можна запарити . Перевірено.
є в запасі олія, борошно, смалець, крупи різні.

Стала господинею малесенького будиночку в передмісті. так, не про такі ’хороми’ я мріяла і відкладала на це з десяток років. але в мене є пічка і дрова заготувала влітку. також купила великий червоний газовий балон і його мені підмикнули до газової плитки. є дизельний генератор і пару каністр.
грубка гарно опалює дві малесенькі кімнатки. колодязь у дворі.
в погребі крупи і овочі по пару мішків.
Так, нема ремонту, але сухо і тепло. якщо буде зовсім ’Ж’ то ми не змерзнено і не будемо голодні
автор Редисочка • 11 декабря в 15:41
Ответ дляЗубная фея
Боже! Напишите эту историю на марафон, хай они приедут к вам и снимут сюжет про такую потужную свидомисть
Обов´язково. Тільки мені плювати на марафон, ми куди ви там радите звернутися. І на владу чи їх бездіяльність та безпорадність також.
Мені важливо, щоб моя родина в умовах, що маємо, перебувала у відносному комфорті
автор Редисочка • 11 декабря в 15:41
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
с такими талантами почему вы до сих не работаете в Мин. энергетики?
А при чому тут мін енергетики?
автор Редисочка • 11 декабря в 15:41
Ответ дляФокус-Покус
Ми не в окопах
Мі ні. Але ситуація іноді буває така ж гівняна
автор Редисочка • 11 декабря в 15:42
Ответ дляАнонимус Я
автор, у вас каменный век? зачем это все?
Щоб вижити, якщо живеш в Києві
автор Редисочка • 11 декабря в 15:43
Ответ дляШтора с кисточкой
Хто спонсор цього банкету? Працюєте?
Звісно працюю. При чому тут спонсор? Чт людина по вашому не може заробити на це все?
Тут же одні міліонерши, куди не плюнь
автор Редисочка • 11 декабря в 15:44
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
автор поста ассоциируется у меня с мужиком в бане, который всем показал свой большой потенциал.
у вас также?
У вас мабуть його нема. Ви з розряду тих скигліїв, хто каже ’нехай держава подбає про все’
Нуну
автор Редисочка • 11 декабря в 15:46
Ответ дляКрестьянинДиор
Ахаха. Маленький будиночок в передмисти стоит тыщ 80 дол...
Та ну? Відкрийте олх. Гостомель, Ірпінь, Буча- ціни є адекватні.
Звісно якщо це вас запит на хороми з каміном. То в мене на хату, в якої не тече дах, сухо і тепло. Є пічка.
автор Редисочка • 11 декабря в 15:47
Ответ дляЗубная фея
Не, сначала сушить, а потом благополучно перебрать и выкинуть все то, что заплесневело - сушеную вареную картоху, например
Подивіться навкруги. Є волонтери навіть які готують таку сублімовану їжу не лише на фронт, а й для людей, в яких нема можливості готувати. Нічого складного.
автор Редисочка • 11 декабря в 15:48
Ответ дляИ.О. человека
То, что вы подготовились - это очень хорошо. Но почему вы и все те, кто тыкают людям, что они не подготовились, не допускаете мысли, что у кого-то реально нет денег на эту подготовку?
Я допускаю думку, що багато форумчанок не хочуть на це витрачатися. Ждуть подачки. Тільки від кого? Країна нам нічого не дасть, це було зрозуміло давно, навіть до війни
автор Редисочка • 11 декабря в 15:49
Ответ дляМорская свинка
І для чого крупу в погребі тримати? Вона ж відсиріє.
В мене сухий погріб.
автор Редисочка • 11 декабря в 15:50
Ответ дляВитворунка
Готовы еще с 2022 в квартире, а сейчас переехали на дачу тут вообще автономия максимальная по всем фронтам.
Но это все стоит денег, не у всех они есть. В этом году так вообще цены аховые на всю эту хренотень.
Погоджуюсь. Але хто хоче, той шукає можливості. І не треба зараз говорити про тих, хто не може. Нехай кожен за себе говорить.
автор Редисочка • 11 декабря в 15:51
Ответ дляВишня на торті
Як давно екофлоу став генератором ? 😂

І якщо зникне народ словʼянський то лише від невігластва…

Ідіть розбирайте інструкцію до вашого девайсу, раптом ще пальне у нього замість електрики заллєте ?
В мене екофло і дизельний генератор. Де ми прочитали, що це одне і те саме
автор Редисочка • 11 декабря в 15:52
Ответ дляa.ostroverh
А мыши?
Немає. Цей погріб у будинку
автор Редисочка • 11 декабря в 15:53
Ответ дляНіколи не збрешу
Ну не везде ) если Ирпень не рассматривать а отъехать хоть на 50 км от Киева, найдёте полно немаленьких домиков от 20000$, или маленьких от 5000$
Хоч хтось адекватно моніторить ціни
автор Редисочка • 11 декабря в 15:53
Ответ дляУкраїна понад усе!
Автор, вітаю ми теж готувалися, як могли.
Не вірила в диво, і що влада всім забезпечить
Дякую! Нехай ті що чекають допомоги від держави і далі чекають.
автор Редисочка • 11 декабря в 15:54
Ответ дляNatalia505
Якщо ще додати курс про те як їсти хробаків, тарганів і шашлик з мишей готувати, 10 способів як розвести багаття без сірників і дров. Як добути воду, якщо в криниці закінчилась. Все зайде. Ми ж незламні, в центрі Європи.
Навряд чи ви знаєте що таке окупація. Чт бували в ній. Від вас війна далеко. Поки що
АнтиТанкист• 11 декабря в 15:58
А вы вот это все тут написали чтобы что?
Люди, у которых есть бабло, все себе уже давно купили.
Люди, у которых нет бабла, не смогут себе это все обеспечить, прочитав ваш пост.
Не пойму посыл ваш.
Просто хвастануть?
автор Редисочка • 11 декабря в 15:59
Ответ дляУкраїна понад усе!
Можете думати , що бажаєте. Це не відміняє факту, що хтось більше готовий, хтось надіявся на щось, а у когось таки коштів не має, родини різні, і домівки різні
Згодна з вами. Завтра, не дай Боже, щось станеться і аут.
Всі забули Бучу, Ірпінь
автор Редисочка • 11 декабря в 16:00
Ответ дляКудлата хмаринка
А нафига сушить овощи, если можно просто их хранить?
Маю запас всякого. Запасний варіант теж має бути
автор Редисочка • 11 декабря в 16:01
Ответ дляЗараз на дієті
Вы только строчить умеете без разбору? Читать не дано? У автора частный дом
Це людині просто свої 5коп треба всюди вставити
Зубная фея• 11 декабря в 16:06
Ответ дляРедисочка
Всі забули Бучу, Ірпінь
Оооо, ну всё, понесло трллятиной
автор Редисочка • 11 декабря в 16:10
Ответ длявентиляторная
И кстати, у меня всё это с октября 2022 куплено. А вы как-то долго думали.
Частково в мене теж. Але ось будинок лише цьогоріч
автор Редисочка • 11 декабря в 16:11
Ответ дляДайте згадаю
Сушилка!!! А электричество для нее вы воруете? Потому что все этотнасушить по современным тарифам - это надо быть Галущенко
Я не писала що тоннами це робила.
Просто запас для родини днів на 10.
автор Редисочка • 11 декабря в 16:12
Ответ дляПушка заряджена
&лять, шел 21век, и только мы зі смолоскипами як в камʼяному. Коли цей пиздец6 завершиться?
Я теж чекаю на це. Але сподівання сподіваннями, родину цим не нагодуєш
автор Редисочка • 11 декабря в 16:13
Ответ дляАнонимус Я
автор, не скігліть, поки ви сухарі сушили, люди гроші заробляли щоб істи свіже і гаряче в ресторанах або на доставці. Поки дрова, газ запасали, купили квартири в Хорватіі, туди виідемо, а не під грубкою сидіти.
Той круто. Я радію за цих людей.
Я лишалася на батьківщині, тому в мене такий варіант виживання
автор Редисочка • 11 декабря в 16:15
Ответ дляСамо_достаточная
це від неможливості приготувати нормальну їжу
Ніхто не знає, які в нас можливості будуть завтра. Запас треба мати. Можна купити готове. Можна самому все зробити. Це ж залежить від бажання і можливостей
автор Редисочка • 11 декабря в 16:18
Ответ дляМорская свинка
То у вас погріб є для зберігання, для того сушити? Крім магазинів є базари, завжди вистачає овочів до нового сезону, тим більше в цьому році гарний врожай і все є.
Це поки що все є. Згадайте перші дні війни. В маркетах пусті полиці
Кудлата хмаринка• 11 декабря в 18:21
Ответ дляРедисочка
Это было несколько дней, просто не предвидели такой ажиотаж. Ноткрупа и картошка все равно были, да и все остальное тоже.
В курсі діла• 11 декабря в 19:25
Ответ длякуркулиха
Можна ще добавити: як ходили за грибами, їх сушили, консервували... Як на рибалку ходили, рибу ловили, сушили як тараньку. А ще в ліс чи на луг за травами за чаями... А ще падалицю яблук у селі під заборами як збирали, різали, сушили на узвари...
СКИБИДЫШь• 11 декабря в 19:44
Ответ дляНевгамовна
А старші люди чиє житло розбили чи окупували як мали готуватися?
Та навіть якщо і ціле, але скільки тисячоліть їм треба відкладати на екофло, а якщо ще будинок на електро, та 10+ поверх...