Редисочка• Изменено 11 декабря 2025
Готували сані з літа? Набридли скиглення
Я готувалась. Бо з усіх рупорів кричали, що зима буде важка.
Тож:
генератор типу екофло.
павери всім членам родини
роутер змінила щоб заряджався від павербанка
ліхтарі/прожектори акумуляторні
в квартирі є газ, але туристичний балон також взяла, про всяк випадок. корисна річ.
Їжа
морозилка - ненадійне джерело. тим паче ніхто не знає як часто і надовго вимикатимуть світло.
тож колись давно купила сушку для продуктів. цьогоріч її дістала. насушила овочів - морква, цибуля, буряк і навіть картопля (це марудно з картоплею, бо треба варити). але правильно висушене гарно і довго зберігається. також куряче філе варила і сушила.
все змішати - окріп додати, сіль перець спеції і виходить гаряча страва.
крупи - гречка і кус кус. варити не треба, можна окропом залити, то кус кус взагалі за 10-15 хвилин готується. так само я макарони твердих сортів павутинка - теж можна запарити . Перевірено.
є в запасі олія, борошно, смалець, крупи різні.
Стала господинею малесенького будиночку в передмісті. так, не про такі ’хороми’ я мріяла і відкладала на це з десяток років. але в мене є пічка і дрова заготувала влітку. також купила великий червоний газовий балон і його мені підмикнули до газової плитки. є дизельний генератор і пару каністр.
грубка гарно опалює дві малесенькі кімнатки. колодязь у дворі.
в погребі крупи і овочі по пару мішків.
Так, нема ремонту, але сухо і тепло. якщо буде зовсім ’Ж’ то ми не змерзнено і не будемо голодні
Тож:
генератор типу екофло.
павери всім членам родини
ліхтарі/прожектори акумуляторні
Їжа
в погребі крупи і овочі по пару мішків.
a.ostroverh• 11 декабря 2025
Ответ дляМорская свинка
І для чого крупу в погребі тримати? Вона ж відсиріє.
А мыши?
И.О. человека• 11 декабря 2025
Ответ дляЗубная фея
Если у вас нет денег - заработайте 🤣 у автора еще много заготовлено добрых советов хозяйке на заметку
Да, я помню. Если нет хлеба, ешьте пирожные (с).
Не боюся осуду• 11 декабря 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Одна проблема - экофлоу зарядиться не успевает.
У нас ночью в подъезде щитовая сгорела. Ээ не будет дней 5. Мой экофлоу тут бессилен
Зубная фея• 11 декабря 2025
Ответ дляИ.О. человека
Ну вот видите, вы уже подготовленная 😌
куркулиха• 11 декабря 2025
Можна ще добавити: як ходили за грибами, їх сушили, консервували... Як на рибалку ходили, рибу ловили, сушили як тараньку. А ще в ліс чи на луг за травами за чаями... А ще падалицю яблук у селі під заборами як збирали, різали, сушили на узвари...
Ніколи не збрешу• 11 декабря 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Ахаха. Маленький будиночок в передмисти стоит тыщ 80 дол...
Ну не везде ) если Ирпень не рассматривать а отъехать хоть на 50 км от Киева, найдёте полно немаленьких домиков от 20000$, или маленьких от 5000$
Зубная фея• 11 декабря 2025
Ответ длякуркулиха
А когда за всем этим собирательством работать, шоб на экофло заробыть?
Україна понад усе!• 11 декабря 2025
Автор, вітаю ми теж готувалися, як могли.
Не вірила в диво, і що влада всім забезпечить
Ясамаякрасивая)• 11 декабря 2025
Ответ дляНе боюся осуду
У знакомой после обстрела в Киевской области трое суток не было света - два экофлоу сдохли за сутки, ну и собственно все на этом
куркулиха• 11 декабря 2025
Ответ дляЗубная фея
Зачем вообще работать и терпеть все это если можно на выплаты угнать и жизнь свою улучшить.
Зубная фея• 11 декабря 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
О, вот автора второй аккаунт 🤣
Natalia505• 11 декабря 2025
Ответ дляЗубная фея
Боже! Напишите эту историю на марафон, хай они приедут к вам и снимут сюжет про такую потужную свидомисть
Якщо ще додати курс про те як їсти хробаків, тарганів і шашлик з мишей готувати, 10 способів як розвести багаття без сірників і дров. Як добути воду, якщо в криниці закінчилась. Все зайде. Ми ж незламні, в центрі Європи.
КрестьянинДиор• 11 декабря 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Так 50 км - это уже не пригород.
Мы весной в пригороде купили. Поэтому я очень в теме цен
И.О. человека• 11 декабря 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Ну да, а 5000$ - это ж сущие копейки для любого рандомного пенсионера или матери-одиночки в Украине, и машинка какая-никакая имеется у каждого, чтобы в эти райские хащи привезти экофлоу и сушилку для овощей, действительно.
Ніколи не збрешу• 11 декабря 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Так 50 км - это уже не пригород.
Так и Киев не единственный город в Украине
Ясамаякрасивая)• 11 декабря 2025
Ответ дляЗубная фея
Можно все собранное перегнать на самогон, продать и купить экофлоу. Бизнес - идея.
Мороженная курица• 11 декабря 2025
Ответ дляФокус-Покус
Сушити овочі це якийсь цирк, якщо чесно
а крупи в погребі, хіба не смішно. Вони ж там попліснявіють і миші поїдять. Чи автор зараз скаже, що їх закатала в банки
КрестьянинДиор• 11 декабря 2025
Ответ дляИ.О. человека
Слушайте - за 5000$ нет даже в жилом селе за 150 км от киева
Ніколи не збрешу• 11 декабря 2025
Ответ дляИ.О. человека
Пенсионеров у нас давно за людей не считают. Люди не выживают на пенсию 3500 грн.
Зубная фея• 11 декабря 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Потужна и незламна 💪🏻
Україна понад усе!• 11 декабря 2025
Ответ дляЗубная фея
О, вот автора второй аккаунт 🤣
Можете думати , що бажаєте. Це не відміняє факту, що хтось більше готовий, хтось надіявся на щось, а у когось таки коштів не має, родини різні, і домівки різні
Ясамаякрасивая)• 11 декабря 2025
Ответ дляМороженная курица
Мыши - это мясо, которое не требует специального хранения.
куркулиха• 11 декабря 2025
Ответ дляNatalia505
А скільки ще є цікавого і смачного: виноградні равлики, черепахи, голуби...
И.О. человека• 11 декабря 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
ну за 150 км от Киева я вам могу подсказать, где искать - но вам там не очень понравится.
Это сарказм, конечно, на самом деле очень жаль людей и бесят вот эти вот тыкающие другим заготовители.
Natalia505• 11 декабря 2025
Ответ длякуркулиха
Ми з вами рухаємось в одному напрямку. Нас не зламати. Ще можна кури, свині і качки завести, а краще корову, чи дві. Головне зрозуміти на який так жити?
Забула що?• 11 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
с такими талантами почему вы до сих не работаете в Мин. энергетики?
Рано ей в министры энергетики, слабо. Вот у бывшего министра галущенко, тот который есть на пленках миндича, сын учится в Швейцарии, обучение которого обходится 200 тыс $ в год. Вот он позаботился и о будущем детей и о своем