Встидаюся запитать• 11 декабря 2025
Як ваші школи вирішили питання зі світлом?
В нашій в світла немає. Київ.
Директор не збирається нічого вирішувати.
Пропонують всією школою скинутися і купити генератор на 500 000.
Млинці зі смайликом• 11 декабря 2025
Включають генератор, але в школі є благодійні внески тож покриває
КонхфЭдкаТузик• 11 декабря 2025
Ответ дляНовопоштинская
Вибачте, батьки всієї школи не можуть скинутися на паливо для вже придбаного генератора? Паралельно подаючи запит в органи освіти та самоврядування?
В нас в школі світло не відключають. Але сам факт. Популізм - генератор дали - паливо не дають.
Продавчиня кіз• 11 декабря 2025
Ответ дляСоседушка
Кто спонсор топлива?
Батьки,хто ж ще.А ні,то без
Дорогі наші учні, батьки та колеги!
Наша спеціалізована школа №250 продовжує працювати у затвердженому режимі. Попри труднощі зі світлом, ми поруч з вами, тримаємося разом і робимо все, щоб діти навчалися в комфорті та безпеці. ❤️
У школі організовано та підготовлено:
• 26 навчальних кабінетів забезпечені освітленням від двох гібридних інверторів.
• За потреби адміністрація може змінювати місце проведення перших та останніх уроків - за зверненням педагогів.
• Педагоги самостійно визначають необхідність зміни кабінету залежно від навчальних умов.
• В укритті встановлене резервне акумуляторне освітлення, якого вистачає на 4 години безперервної роботи; за потреби освітлення може бути під’єднане до бензинового генератора.
• Школа забезпечена стабільним доступом до інтернету на основі PON-технології, що дозволяє зберігати зв’язок та підтримувати освітній процес навіть під час відключень електроенергії.
Наш харчоблок працює у посиленому режимі:
Працівники щоденно підлаштовуються під графіки стабілізаційних та аварійних відключень - приходять і о 00:00, і о 04:00, щоб діти обов’язково отримали теплу їжу. Також розроблено примірне меню на випадок тривалих відключень світла.
Дякуємо за допомогу та підтримку Деснянській районній у місті Києві адміністрації, Управлінню освіти Деснянського району. Ми щиро цінуємо вашу турботу та довіру. 🤝💛
Ми дбаємо про кожну дитину та робимо все, щоб навчання залишалося спокійним і безпечним.
З повагою,
Адміністрація спеціалізованої школи №250 ❤️🤝
У школі організовано та підготовлено:
З повагою,
ЯсноВидящая• 11 декабря 2025
Подключились к критической инфраструктуре (котельной) по соседству. Но и генератор тоже имеется на всякий случай.
Куда_бежать• 11 декабря 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Батьки,хто ж ще.А ні,то без
Може у вас так. Ми нічого не здаємо
МаксХмара• 11 декабря 2025
Державний ліцей, Київ. Один генератор дала влада, інший купили батьки. Все працює, світло, інтернет, гарячі обіди, буфет з булочками. Паливо купують із внесків, які платять батьки. Підвал хороший, обладнаний, навчання в 1 зміну, всього 350 учнів.