Ответ дляroksinata
Диване питання? А яка середня температура в Україні вважається нормальною? Все ж від конкретної людини залежить, а не країни.
Точно.
І навіть від країни, яких в Європі багато...в тому числі і Україна))
Бо десь зараз на вулиці +17, як в Афінах, десь як в ЮК частіше вдягаються і топлять каміном, десь як на півночі, на вулиці мінус, а в домах від +20 і вище...
Ответ дляrybka21
Європа це і Греція, і Норвегія.
напишите в греции и норвегии окремо....