Бутерброд з ікрою• Изменено 12 декабря в 11:34
Якщо чоловік забезпечує жінку, то що робить жінка взамін у стосунках?
Я не маю на увазі випадки з маленькими дітьми до віку коли їх можна залишати самих вдома і саме жінка про них піклується.
У варіанті коли дітей немає, або вони підлітки та старше. Чи повинен чоловік утримувати жінку?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так, якщо на жінці побут
Так, навіть якщо побут на обох
Ні
Результат
Барабасиха• 13 декабря в 12:32
Ответ дляБутерброд з ікрою
Якщо у панянки пасивний дохід, чому чоловік її утримує?
Бо це нормально?
Вумна, аж страшно• 13 декабря в 12:36
Ответ дляБутерброд з ікрою
Еще одна, не женщина не нужна , а эмоциональная няня
Кто вам такое сказал? Где я такое писала?
Барабасиха• 13 декабря в 12:40
Ответ дляДайте згадаю
Мені смішно читати про оці ’пасивні доходи та базу’))) жінка або чоловік які існують за рахунок їншої людини є утримуванцями без залежності є в них база чи пасивний дохід.
Ви залежні від свого роботодавця, але у вас є професійні якості, досвід та знання, тож і ваш роботодавець від вас залежний. І ваша зарплата це оцінювання ваших якостей. Щодо шлюбу то домашні справи легко вирішуються і з допомогою домогосподарки, а також секс теж вирішується. Почуття так, можуть спонукати чоловіка утримувати дружину рівно до того момента поки не з´явиться інша жінка. Все ж просто
Але якщо я захочу не працювати і щоб мене утримувавв чоловік, все це нікуди не подінеться - ні досвід, ні пасивний дохід. Тобто це утримання не зробить мене залежною. Як не робить незалежною робота на мінімалку. Заперечення то ваші в чому? Що це не так? Тобто умовна продавчиня з двома дітьми без власного житла ’незалежна’? Що ж так багато навіть не працюючих, а реально впахуючих жінок не можуть собі дозволити піти від чоловіка, якщо все так класно і досить просто мати роботу? Ви чомусь ототожнюєте ці поняття. Тим часом робота і незалежність - це різні речі.
Бутерброд з ікрою
• 13 декабря в 12:40
Ответ дляБарабасиха
Бо це нормально?
Что в этом нормального?
В шоколаде• 13 декабря в 15:05
Все по бажанню обох. Я працюю в задоволення. Чоловік не проти, бо в мене графік класний і робота ненапряжна.
Але він не проти аби я була повністю вдома. Ходила в басейн, займалась улюбленими справами, дивилась серіали, готувала. Поки я хочу, то буду працювати.
Отака в нас демократія