Шлях до зірок• 2 часа назад

Роди - дійсно омолоджують?

Почула таку думку від лікарки, як то кажуть "совєцкої закалки".
Я не народжувала ще, але всі подружки, здебільшого після народження дитини скаржились то на зуби то на проблеми по гінекології то на загальне погіршення здоровʼя. Тоді звідки така теорія?
Напишіть про себе - у вас здоровʼя стало краще чи погіршилось? (і якщо погіршилось - напишіть, що саме, бо плануємо невдовзі дітей, хочу знати до чого бути готовою)
Анчо Ус• 1 час назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Цей фактор теж.
Я взагалі прихильник, що з імунітетом народжуються.
От як людина роджена міцною, то все життя вона міцна
Вы М?
автор Шлях до зірок • 1 час назад
Ответ дляПолюю на дрони
Сколько вам лет по ТЗ?
Залізний занавіс• 1 час назад
Ответ дляБаба Йога
А треба, щоб вмерли?

Восьмикласницями зовні вони теж не стали - цицьки обвисли, живіт в розтяжках, дупа целюлітна і таз широкий.
Мене менше всього хвилює якою я є зовні після родів. Я хочу перштза все бути здоровою.
Тільки малолєтки падають в обморок після природніх змін жіночого організму
Ms. Похвала• 1 час назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Зламана логіка, да?
У кого?
Полюю на дрони• 1 час назад
Ответ дляШлях до зірок
Не кокетничайте
В ТЗ указан же предполагаемый ответ на этот вопрос
Залізний занавіс• 1 час назад
Ответ дляШлях до зірок
Чекаю, поки хтось відповість по суті, а не абишо
Ну, ми тут не з науковими ступенями і стосами досліджень.
Ви не багато від нас хочете, люба?
Полюю на дрони• 1 час назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Ви не багато від нас хочете, люба?
Хочет быть готовой к омоложению
Задолбулька• 1 час назад
Конечно омолаживают! Практически до состояния младенца омолаживают: зубов нет, волос мало, еле ползаешь и писаешься
Залізний занавіс• 1 час назад
Ответ дляАнчо Ус
Вы М?
Ні, я Ж.
Згадали мені анекдот з цими М і Ж.
Тепер ржу на всю хату, а в мене діти сплять
Задолбулька• 1 час назад
Ответ дляЗалізний занавіс
А ви помітили, що багато старожилів було євреїв, які пройшли голокост.
Ці люди, які були змучені буквальго ледь не до смерті відновились повністю, мали дітей, прожили довге життя.
Це фантастика просто
Ошибка выжившего. В прямом прям смысле)
Ms. Похвала• 1 час назад
Ответ дляАнчо Ус
Вы М?
Так)
Вапщета• 1 час назад
На советчице так точно
Особенно если роды в около 40 лет. Все одномоментно стали здоровыми, живчиками и болезни канули в лету
Баба Йога• 1 час назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Геморой, підвищений тиск, нетримання сечі, опускання матки, випадіння волосся і зубів - це теж не ознаки молодості
Анчо Ус• 1 час назад
Ответ дляMs. Похвала
Так)
Спец по родам?
Это не вы в соседней теме ко всем дамам на пельмени напрашиваетесь?🙈
люблю_тортики• 1 час назад
Брехня
Анчо Ус• 1 час назад
Ответ дляВапщета
На советчице так точно
После бессонных ночей 40летние напрочь забыли о своих болячках)
ЖонДуан• 1 час назад
Ответ дляЗадолбулька
То только у нищих так
Мольфарочка• 1 час назад
Ответ дляЗадолбулька
А ещё ходишь в подгузнике и срешь при помощи свечки в жопу.
Булькаю• 1 час назад
Инфа, как говорится, сотка, автор
Найщасливіша• 1 час назад
Плід- це паразит і для свого розвитку і життя, він бере потенціал з організму в якому перебуває. Ніколи в житті не можливе омолодження під час і після вагітності, виключно зношення, старіння і угнітання.
НичеНипанимаю• 1 час назад
В меде, в Богомольца была или есть преподша. Она нас учила, что роды продлевают молодость и что нужно много рожать.
А потом, перед модулем (экзаменом) сказала нам стать в кружок, взяться всем за руки, закрыть глаза, она будет молиться, чтоб мы сдали модуль.
Сектантка оказалась
ПодругаМужа• 1 час назад
Тут можете роздивитись, після 18-ти родів вже мала би стати богинею по такій логіці.
По факту жінка після кожних родів розлучається з частиною свого здоров’я. Хоч десь в організмі, але воно слід лишає: в кого волосся, в кого зуби, в кого судини, в кого геморой чи варикоз і т.п.
Щира українка• 1 час назад
пі..ж і провокація, і ви ніколи до цього не підготуєтеся - у всіх валиться різне
Творю чудеса• 1 час назад
Ответ дляЖонДуан
Рожают погодок, много
Почему женщины эти ещё живы???
И с каждым годом выглядят моложе и здоровее🤣
ЖонДуан• 1 час назад
Ответ дляТворю чудеса
Богатые очень хорошо выглядят и здоровы
ЖонДуан• 1 час назад
Ответ дляПодругаМужа
Тут можете роздивитись, після 18-ти родів вже мала би стати богинею по такій логіці.https://youtu.be/o_xIJ1FlJpU?si=Wt1iVxzs7T8KQmXt
Это обычная баба, не богатая с нянями.
Нашли кого в пример ставить
Творю чудеса• 1 час назад
Ответ дляЖонДуан
Богатые очень хорошо выглядят и здоровы
А я вам расскажу про свою прошлую работодательницу, многодетную и очень богатую. После 4 ребенка полетела в Израиль и перекроила все: лицо, грудь, живот. Про инъекции красоты я вообще молчу. Плюс личный повар и личный тренер. И у каждого ребенка, кроме старшего, которому на тот момент было 16, были личные няни, т.е. 3 няни одновременно. И две домработницы в доме само собой. И само собой, что она не работала. А вот про здоровье вы не угадали, из того, что знаю, то по гинекологии там проблемы. Но там не только гинекология. А этого ж не видно на общей картинке.
Грамотний хвіст• 37 минут назад
Бред. Все, кто рожал из знакомых, потом довольно жестко заплатили здоровьем. Несколько человек- онко.
Лично у меня посыпались зубы очень сильно, проявилась астма.
Врач такая и мне попадалась. Прям чуть ли не заставляла второй раз беременеть. Полезно ж. На самом деле она работала еще и в роддоме и просто себе пациентов пыталась настолбить.