Заздрість то погано• вчера в 13:28
Скільки грамів пряжі +/- треба для светра жіночого оверсайз цупкого??
Малая еще та• вчера в 13:30
Залежить від розміру одягу і метражу пряжі, узора. Але в середньому 600-800
Заздрість то погано
• вчера в 13:32
Ответ дляМалая еще та
Дякую!!!
Ms. Dolly• вчера в 13:38
Это зависит от толщины пряжи, от размера ( оверсайз на Xs и на Xxxl это разный оверсайз), от длины изделия и узора. Косы больше, ровное полотно меньше. Может пойдет 600 грамм, а может больше килограмма.
Русланка з гілки• вчера в 13:41
Від 400 до 800. Якість ниток різна вага. Різна щільність в´язки, різна товщина ниток, різні розміри полотна. Можете спробувати розрахувати з допомогою Ші.
Заздрість то погано
• вчера в 13:52
Ответ дляРусланка з гілки
Дякую!!!
Мудрецыха мира• вчера в 13:57
Залежить від складу пряжі, товщини, довжини, номеру спиць, візерунку.
Кидаю курити• вчера в 14:19
А ще від того, як в´язати. Хтось в´яже вільно хтось туго. Чи є візерунки,коси, викрутаси всякі.