Пирожкиня• вчера в 14:00

Невпевненість в собі

Я завжди не впевнена в собі, живу постійно в якомусь очікуванні. Дивлюсь люди заряджають ялиночка, радіють. І ось саме питання, як ви думаєте чи є люди на стільки в собі впевнені, що їх нічого не лякає і вони реально живуть в задоволенні? І може знаєте як досягнути цієї нірвани?
Чемна панночка• вчера в 14:04
Ті кого взагалі нічого не лякає, є, у кого якісь хвороби мозку
ФсеСама• вчера в 14:02
Причем здесь наряжать ёлку и неуверенность в себе?
Чемна панночка• вчера в 14:03
Наряжать елку и радоваться - не обязательно быть уверенным в себе
СирОжино пирОжино• вчера в 14:03
Ответ дляФсеСама
Теж намагаюся пов´язати, поки не клеїться одне до одного....
Вельми шановна• вчера в 14:03
Хто в ліс хто по дрова.
При чому наряджені ялинки до впевненості?
автор Пирожкиня • вчера в 14:03
Ответ дляФсеСама
Ну мала на увазі, така безтурботність, насолодження процесом. Я щоб не робила, то завжди є всякі але
СирОжино пирОжино• вчера в 14:05
Ответ дляЧемна панночка
Може тіпа мені нічого не хочеться, навіть ялинку наражати. Я от в собі впевнена, а наражати ялинку не хочу. А може завтра захочу , просто ще не знаю якою її хочу бачити
Чемна панночка• вчера в 14:05
Ответ дляПирожкиня
У вас тривожність, треба до психіатра. Яке у вас але, щоб нарядити ялинку?
автор Пирожкиня • вчера в 14:08
Ответ дляЧемна панночка
А варто чи не варто ялинку ставити? Якщо ставити, то яку чи живу чи штучну, а може сріблясту? А оце поставлю, ще іграшки треба, а які, а може не сподобається? А чи сподобається дітям.. і т.д. і свято перетворюється в нервовий зрив
Анонимарик• вчера в 14:10
Это психиатрия, а не проблема неуверенности в себе.
Я не в теме• вчера в 14:10
Ответ дляПирожкиня
Ви взагалі не маєте уявлення про ці якості. Дитячий садок якийсь
Околовита• вчера в 14:29
Ответ дляПирожкиня
Це не про впевненність в собі, це про невроз.
Вилосипедниця• вчера в 15:05
Я тоже постоянно жду чего-то плохого от людей и от жизни в целом.