Ищу Аленя• вчера в 14:05

Підкажіть, пройшли комісію лкк

Дитина 4 роки по діагнозу рас з елементами розладу експресії мови, направив психіатр, сказала для вирішення соціального питання, через 10 днів сказали йти оформлювати посвідчення у пенсійний. Я так і не зрозуміла, це ми тепер матимемо право на безкоштовні реабілітації додатково до платних занять на які ходимо? Чи просто будуть якісь виплати на платні заняття? І чи всім можна оформлювати реабілітацію по 309 постанові? Підкажіть, хто знає. Заздалегідь дякую за відповіді.
Уравнобешенная• вчера в 14:14
По 309 постанові маєте виплату 1р на рік, кошти перераховують на центр, в якому будете проходити реабілітацію. Вибираєте центр, що працює по постанові, домовляєтесь про відвідування. При оформленні самої постанови вказуєте, на який центр вам перерахувати кошти.
Платні заняття, то взагалі окремо.
автор Ищу Аленя • вчера в 14:19
Ответ дляУравнобешенная
Платні заняття, то взагалі окремо.
Дякую, а що ж дає посвідчення? Реабілітацію тільки по 309?
МадамОхмури• вчера в 14:27
Ответ дляИщу Аленя
Выплаты по инвалидности. Какие-то могут быть местные льготы, зависит от бюджета города, может и не быть.
А по сути, ничего это не дает, кроме официального статуса
Уравнобешенная• вчера в 18:54
Ответ дляИщу Аленя
Наскільки знаю, посвідчення - це підтвердження вашого офіційного діагнозу/статусу.
Отримуєте посвідчення і одразу можете подавати документи на постанову.
Раджу приєднатись до груп у спільнотах фейсбук/вайбер... там батьки більш детально вас проінфлрмують щодо пільг, які ви можете отримувати.
Також, знаю, що деякі батьки проходять безкоштовну реабілітацію по програмі НСЗУ, запитайте направлення у сімейного лікаря, можна погуглити центри, що працюють по ній.