Говорю відверто• вчера в 10:47
Оптима слухач
Кто то пользовался этой услугой? Стоит подключать как дополнение к школе?
Говорю відверто
• вчера в 10:51
Ответ дляМатьЧасть
Какая цель?
Облегчить выполнение дз
Я бы подключила зарубежную литературу, украинскую литературу. Потому что у нас на уроках они смотрят мультики, а на дом огромные дз
ХтоЯкщоНеЯ• вчера в 10:54
Син на сімейній формі навчання, цьогоріч купила курс ’Слухач’. Зручно. Уроки в доступі весь час, тестова система з засвоєння матеріалу. Якщо дитина в школі очно, то не знаю, чи є в цьому необхідність.
МатьЧасть• вчера в 10:56
Ответ дляГоворю відверто
Облегчить выполнение дз
Ну, это врядли облегчит.... Я подключала ребенку те предметы, которые надо было ’подтянуть’. Мы довольны. Но у меня ребенок и вообще почти всю младшую школу проучился в Оптиме.
Розбещена цяточка• вчера в 10:58
Ответ дляГоворю відверто
Облегчить выполнение дз
Очень странный выбор. Чтобы иметь хорошие оценки нужно читать. Я б ещё поняла математику, химию, физику...
Патика-мотика• вчера в 11:02
Всё это можно посмотреть абсолютно бесплатно на платформе ВШО, там же есть тесты и контрольные работы.
Говорю відверто
• вчера в 11:04
Ответ дляПатика-мотика
Спасибо
Говорю відверто
• вчера в 11:05
Ответ дляРозбещена цяточка
С этими предметами нет проблем
Госпожа Белладонна• вчера в 11:15
Автор, у меня в оптиме дети учаться, я знаю материалы. Слухача можно использовать для улучшения знаний и самоконтроля, а вот для исполнения домашки - склоее всего выйдет не очень, тк ваша домашка может не совпадать с оптимовскими материалами. Вам проще и дешевле искать отдельные темы на том же ютубе
Винник• вчера в 17:44
Перед переходом брали слухача для визначення, то була зручною можливість консультацій з вчителями. Бо в школі дзвоник - вчитель пішла і все, немає можливості спокійно щось спитати.
А там є письмові консультації і онлайн після обіду, вони за розкладом на клас, але дітей небагато приходять.
А який клас у вас?
Говорю відверто
• вчера в 17:46
Ответ дляВинник
А який клас у вас?
Винник• вчера в 17:53
Ответ дляГоворю відверто
Тим більше є сенс взяти, бо вже може самостійно впоратися з усім на сайті, було б бажання. Тексти творів там є окремо на сторінках літератур, тека Підручники. Консультації, тести зручні по два варіанти.
І ще - слухач має помісячну оплату, не сподобається, то просто не заплатите наступного місяця.
Вигідно брати три предмети на ту ж суму, що і два, і без перевірки - навряд чи буде писати додаткові твори, а ця перевірка стосується саме письмових робіт.
З математики з перевіркою було зручно, бо всі помилки пояснювали. А з літератур чи є сенс.