Котя_люлю• 19 декабря 2025
сколько нужно платить податок на землю по Киеву?
фіз. особа
допустим если я не хочу регистрироваться в личном кабинете налоговой
не хочу електронный кабинет,
не хочу передачи персональных данных ,
не хочу чтобы меня вносили в реестр и т п
как можно просто сумму узнать и все ?
не хочу електронный кабинет,
не хочу передачи персональных данных ,
как можно просто сумму узнать и все ?
Айболитная• 19 декабря 2025
Вам должно письмо прийти с реквизитами и суммой.
Кабинет ничего не значит, вы никаким данные туда не передаёте, просто заходите.
ПолБатона• 19 декабря 2025
заплатите 100 грн, вам прийдет ответ-сколько вы долны еще заплатть..ну это как вариант, на почту вы то ходить хотите???
Почемучечка• 19 декабря 2025
У вас є електронний кабінет платника податків, незалежно від вашого бажання. Те, що ви в нього не заходите, не означає, що його немає)))
ПолБатона• 19 декабря 2025
ухилянты которые не ставят резерв, тоже думают, что про них ничего не знают...
Почемучечка• 19 декабря 2025
А ще, автор, у вас є кабінет в ПФУ. Вам не треба там реєструватись, як і на tax.gov.ua. Ці кабінети у вас просто є, ви можете туди заходити або не заходити, від цього їхнє існування не припиниться.
Я у всіх реєстрах ви вже є) з чим вас і вітаю)))