Пацелуйнитуда• 19 декабря 2025

Как теперь добираться в Кишинев? Ваши мысли?

Особенно у кого самолет в ближайшее время.
західний_діалект• 19 декабря 2025
Ответ дляБольшой секретик
Чтобы на морем пролетел самолет, корабль не нужен.
Як швидко зіб´ють цей літак? Думаєте вони по доброті душевній досі не літали?
Большой секретик• 19 декабря 2025
Ответ длязахідний_діалект
І? Яка чисельність армії Придністров´я?
А какая численность армии на юге Одесской области? Как ее снабжать? Как обеспечивать орудием, едой? Куда и как возить раненых в случае чего?
КартаБезКомиссий• 19 декабря 2025
Автор, едьте с пересадками. С Одессы в Винницу должен ходить какой-то транспорт.
західний_діалект• 19 декабря 2025
Ответ дляБольшой секретик
Що це за стиль відповідати на питання питанням?
Большой секретик• 19 декабря 2025
Ответ длязахідний_діалект
Я вас еще раз советую, откройте карту и посмотрите на ее внимательно.
Госпожа Белладонна• 19 декабря 2025
Ответ дляБольшой секретик
Из Крыма самолетами. Как вам такой вариант? Пролетят над морем и югом Одесской области, отрезанным от Украины.
А в Україні нема винищувачів, які будуть збивати важкі та повільні транспорті літаки? Приймати може тільки аеродром Тірасполя.
Большой секретик• 19 декабря 2025
Ответ длязахідний_діалект
Так вас есть что ответить? Юг Одесской области останется полностью отрезанным. Как, чем и кем его оборонять? Как его снабжать? Подумайте сама без помощи аналитиков.
західний_діалект• 19 декабря 2025
Ответ дляБольшой секретик
Що я побачу на цій карті? Покажіть яким маршрутом пролетить літак чи корабель непомітно, щоб висадити десант в Одесі?
Большой секретик• 19 декабря 2025
Ответ длязахідний_діалект
Причем здесь вообще Одесса? Я вам пишу про юг Одесской области, который сейчас отрезают.
західний_діалект• 19 декабря 2025
Ответ дляБольшой секретик
Я вам перша задала питання, є відповідь?
Чи тільки аргументи в стилі ´´сам дурак´´?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 декабря 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Вы представляете сейчас какие там очереди?
У вас є інші варіанти?
Большой секретик• 19 декабря 2025
Ответ длязахідний_діалект
Вам станет легче если я вам какую то цифру из Гугла принесу?
західний_діалект• 19 декабря 2025
Ответ дляБольшой секретик
Якщо інформації не маєте, звідки впевненість, що готується вторгнення зі сторони Придністров´я?
БезПаспортаНеПродаю• 19 декабря 2025
Через Винницу.
Большой секретик• 19 декабря 2025
Ответ длязахідний_діалект
А я что писала что «готується вторгнення»? Я не служу в разведке. Я написала о том, что отрезая юг Одесской области, рф делает возможным его захват.
жінка незаміжня• 19 декабря 2025
Ось, тільки що натрапила на пост ТГ єрадар:
Отже, що відбувається на Одещині.

Протягом 8 діб регіон під постійною атакою ворожих безпілотників та ракет.

Однією з основних цілей ворога є міст, що проходить через річку Дністер поблизу Маяків.
Фактично - це єдиний шлях, який з’єднує південну Одещину з рештою України.

Раніше мостів було два:
▪️великий міст біля Затоки;
▪️малий міст біля Маяків.

Міст у Затоці кацапи знищили ще раніше. Рух по ньому закрито для автомобільного та залізничного транспорту з квітня 2022 року.
І ось тепер росіяни системно б’ють по мосту через Дністер.

18.12.2025р. внаслідок ворожого обстрілу даного моста загинула жінка та постраждали її діти. Атака на логістичний шлях не зупиняється і зараз.

Мета очевидна: бити по мосту доти, доки він не впаде.

Якщо це станеться - Бессарабія втратить єдиний логістичний зв’язок з «великою землею».

Які будуть наслідки ?
▪️неможливість швидко дістатися до Одеси, наприклад, на термінове надання медичної допомоги;
▪️проблеми з паливом;
▪️ускладнення з поставкою продуктів харчування та товарів першої необхідності;
▪️з рештою, гуманітарна криза для сотень тисяч людей.

За побудови паромної переправи, по-перше, будуть великі черги, по-друге, продовжаться російські атаки і на переправу.

Міст через Дністер не використовувався для військових цілей (транспортування військової техніки). І ворог про це знає.
Це звичайний логістичний звʼязок для мирного населення, відрізавши який постраждають цивільні мешканці південної Одещини.

На Бессарабії вже з´явились черги за паливом, пустіють полиці продуктових магазинів, адже мешканці викуповують ліки та запасаються продуктами й пальним.
Комунікації з місцевою обласною владою немає. ЗМІ мовчать, ніби ситуація не критична.

Питання щодо того, чому за стільки часу міст в Затоці не відновлений, залишається відкритим.

Ми не будемо озвучувати думки щодо ситуації з мостом поблизу Маяків зі сторони військової стратегії, але те, що відбувається може нести критичні наслідки для півдня Одещини.

Зауважимо, роблячи гучні заяви про північ Чернігівщини та Сумщини, ворог «зненацька» «відрізає» південь Одеської області.

На відео міст через Дністер 18.12.2025 року.
ФФФФристайла• 19 декабря 2025
Ответ дляБольшой секретик
Чем дальше тем больше подозрение, что наши нас и продают
західний_діалект• 19 декабря 2025
Ответ дляБольшой секретик
Ким ´´захват´´?
Гуманітарна криза - так. Захоплення, особливо силами Придністров´я - ні.
Синиця у спідниці• 19 декабря 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Я живу в Одессе, в отпуск летаю только из ближайшего Кишинева, теперь такой возможности нет. Надеюсь быстро восстановят
А что случилось?
Тра Ля Ля• 19 декабря 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Большой секретик• 19 декабря 2025
Ответ длязахідний_діалект
Ким ´´захват´´?
Инопланетянами
Читайте лучше аналитиков
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 декабря 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Люди из Одесской области, например , Измаильский район, Ренийский и так далее как выедут из региона? Из Одессы как попасть в Татарбунарский район, через Винницу?
Автор про це не пише.
В мене подруга в Ізмаїлі і я переживаю ща неї, а не як у відпустку поїхати
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 декабря 2025
Ответ дляПочекуха
Позорься дальше
То ваша ніша
Уравнобешенная• 19 декабря 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
І як це люди з інших областей їздять?
Тут треба переживати за людей, які лишились там і, можливо відрізані від України, а не за те,як виїхати
А за те як виїхати не треба переживати? Одеська область під прицілом ворога постійним. Жителям одеської області не треба можливості евакуюватися оперативно?
Свезло так свезло• 19 декабря 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Так пешком тоже не пропускают если что
Что там случилось?
Курочка-чубаточка• 19 декабря 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Ударами по постам в Затоке и Маяках раша пытается отрезать от Украины половину Одесской области. Будет срыв экспорта и импорта через Румынию, а также к гуманитарной катастрофе в регионе. И да,за отпуск тоже переживает. А вы своих не возите на море? Нигде не были 4 года?
Я не була. І що?
Трагедія така на море не поїхать.
Замість моря інвертор. І не ниєм, що світло виключають
Та никада в жизни• 19 декабря 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
В аэропорт, многие к семье ездят, к мужьям
А что случилось, напишите для тех кто не в курсе
Срочнокпсихологу• 19 декабря 2025
Ответ дляТа никада в жизни
У вас нет доступа в Гугл?
Курочка-чубаточка• 19 декабря 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
К детям ездят, старикам, они тоже приехать не смогут теперь сюда. Вам абы трахушки, видать не хватает)
Але ж ви не за них, а за свою відпустку переживаєте. Давайте чесно!
Так і написали відпочатку
Та никада в жизни• 19 декабря 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Их не пропускают. А такси до Винницы и Могилева по 700 евро
Едьте на авто, оставите в аэропорту Кишенева