Слава Українi• вчера в 10:04
Раздражает, когда в книге много воды, но идея в общем интересная
Вы дочитываете или просто ищете сокращенный пересказ и не мучаетесь?
Пешеходик• вчера в 10:05
Есть выход, пишите свои!
Я не люблю подробное описание природы, мне нудно)
Колупалочка• вчера в 10:05
художня книга? чи по роботі?
по роботі читаю висновок.
а художню можу закинути.
по роботі читаю висновок.
а художню можу закинути.
Швендяю містами• вчера в 10:12
Так,я нещодавно навіть не читала, а слухала Підмогильного ´Місто’. Наче і розумію , що твір геніальний , українська дуже класна. Але оці рефлексії головного героя так втомили. Він ще й такий огидний цей герой, що просто знайшла скорочену версію і швидко дослухала.
А от його ’Невеличку драму ’ слухаю з задоволенням, діалоги шикарні! І
Розбещена цяточка• вчера в 10:15
Вас дратує, тому що сучасному мозоку вже не треба такі обсяги читати. Це нічого не дає крім напруги.
ТаЕщеОптимистка• вчера в 10:20
Ответ дляРозбещена цяточка
Я не люблю довгі описи зовнішності.
Особливо тоді, коли це ніби від імені чоловіка.
’Її очі були кольору грозового неба восени’ і т.п.
Колупалочка• вчера в 10:28
Ответ дляРозбещена цяточка
ну, читаєш же для задоволення від процесу. але дійсно, зараз стало дуже важко захоплюючу книгу знайти. я що не читаю, ну така мурня. ось тільки ’Паперовий палац’ якось зайшов. а то всі захоплюються тим чи іншим твором, а мені воно нудне і нецікаве, ще й натяжки на кожному кроці.