Краля-Галя• 2 часа назад

Як вам такі прохання дружини ЗСУ?

Не бачу нічого поганого, але тон мені здається трохи не дуже і ще в переписці, якщо б при зустрічі попросити чи покликати в гості і розказати ситуацію, а так, ну таке якщо чесно
Дітям десь 2 роки і пів року
Новопоштинская• 1 час назад
Ответ дляМотористка
Не пішла б вона лісом.
Як розмножуватись у війну готова, то нехай буде готова сама із всім впоратись.
Чоловік у ЗСУ має добру ЗП, щоб найняти допомогу по дому .
Потім ще буде «дєди ваєвалі»
Кудесница_с_пургеном• 1 час назад
И вот это сообщение с картинкой ведра в 7.50!!!, ни пожалуйста, ни спасибо. Уже как обязанность к исполнению.
Svitlo_• 1 час назад
Ответ дляАБВГДейка
Наприклад для мене б було простіше посидіти з її дітьми 10 хвилин, а не виносити її сміття.
Я думаю, вона б погодилася на таку пропозицію. Я б взагалі б не просила б про таку послугу. Виносила б коли діти сплять навіть вночі. Але ми всі різні.
Из Кукуева я• 1 час назад
Ответ дляЛіплю вареники
Так это не автору написали. Она с тредса скопировала и сюда принесла.
А вам не хотелось чтоб кто-то помогал хоть иногда? С тем же мусором, с коляской и тд?
С коляской - да! Просить выносить мусор - нет! Это наглость.
автор Краля-Галя • 1 час назад
Ответ дляЛіплю вареники
А мне наоборот. Я утром выхожу с собакой и выношу свой мусор. Захватить еще один пакетик вообще на проблема.
Так, але це треба дзвонити у дзвінок, забирати у сусідки з коридору, таке…
Ліплю вареники• 1 час назад
Ответ дляКраля-Галя
Ну я про это не знаю. Я примеряю ситуацию на себя. У меня дверь соседей напротив.
АБВГДейка• 1 час назад
Ответ дляЛіплю вареники
Мені взагалі таке крінж, якщо чесно. Мені б і в голову не прийшло про таке просити. Якось ростили з чоловіком дітей, обоє ще студентами були, як першу народили. Вчились в універах і працювали і вдень і в нічну. Реферати один одному писали при нагоді. А потім я і сама справлялась і купити і нагодувати і сміття винести, бо чоловік в ніч працював, а вдень на парах.
Ліплю вареники• 1 час назад
Ответ дляАБВГДейка
Ну все разные. Вам не пришло в голову, ей пришло.
Баба Йога• 1 час назад
Боже, люди, що з вами? невже так важко захватити пакет зі сміттям?
АБВГДейка• 1 час назад
Ответ дляБаба Йога
Прикиньте. З нами все норм, а от з вами що?
Кудесница_с_пургеном• 1 час назад
При чем в переписке я не увидела согласия соседки Оли на предложение.
Просьба помочь иногда вечером вынести мусор и сообщение в 7.50 утра.
Жена аллигатора• 1 час назад
Ответ дляКраля-Галя
Ми всі повинні бути добрими людьми, це було б прекрасно, в незалежності який у кого чоловік, але велике питання ну нах народжувати! ? чоловік же не вчора в ЗСУ пішов…
Дітям моєї сусідки вже за 20 років. Коли її діти були малими - я завжди їй допомогла з дрібницями.
Своє стаття вона виставляла в кульках за біла дверей і я завжди як бачила це - виносила коли сама йшла на вулицю.
Моєму сину 15. Коли він в мене народився - сусідка теж завжди допомогла з дрібничками.
Доречі, в нас є чоловіки.
Але якщо мені це не важко - я завжди допоможу сусідці.
Викинути сміття по дорозі - це не важко.
І немає що тут обговорювати.
ЗавЛабСнаб• 1 час назад
У нас в під´їзді живе дуже старенька жінка, пересувається з ходунками. Вона виставляє своє сміття біля дверей, і будь-хто, хто зверху спускається, його забирає.
Але в цій ситуації якісь неоднозначні почуття.
Борщик• 1 час назад
Девочки, я рожала давно, но почему с детьми сложно выйти или вообще не выходят? Что за 20 лет поменялось? По комментам поняла, что проблема не в лифте.
Из Кукуева я• 1 час назад
Ответ дляЗавЛабСнаб
Это другой разговор.
Заставляличка• 1 час назад
Ответ дляКраля-Галя
Люди пишуть, якщо б не чоловік сусідки Ліди, то Оля би в Сибірі працювала відновлюючі економіку росії
Смішні…
О про бурятов уже не в тренде. Шо я пропустила?
АБВГДейка• 1 час назад
Ответ дляЗавЛабСнаб
Так це велика різниця. Вона вас не просила в маніпулятивній формі, ви просто це робите по сусідськи, бо знаєте, що людині важко.
Не їм після шостої• 1 час назад
А при чем тут муж в ЗСУ?
А вообще это дно
Заставляличка• 1 час назад
Ответ дляАБВГДейка
Але ж щоб винести сміття треба вдягтися.
Из Кукуева я• 1 час назад
Ответ дляБаба Йога
Завтра мой мусор захватите? Я напишу адрес и время, ок?
ПлакалаВАвто• 1 час назад
У моей мамы больные ноги, живет одна. Мы бываем в выходные. На неделе к ней заходит дворник и забирает пакет мусора. За приход берет 20 грн. На все праздники я от себя дворнику собираю пакет для настроения ( спиртное, колбаска и т.д.) Всех все устраивает.
У родственницы была ситуация как у женщины в переписке. Муж работал неделю на выезде, дома только в выходные. Она одна, в чужом городе с маленькими детьми. Герметично паковала мусор и, если дети болели, и она не могла выйти, то просто ставила на балкон. В пятницу муж приезжал и все одним махом выносил.
Скажем так, такая проблема бывает и она не высосана из пальца. Если вы дружите, то помочь вполне можно. Достаточно оговорить конкретный день. Например, вы можете помогать по средам. Если вы не хотите, то так и говорите, что не готовы брать на себя такие обязательства.
Заставляличка• 1 час назад
Ответ дляБаба Йога
Единоразово нет. Но потом пойдут и другие просьбы. Ашотакова. Ну это ж не сложно ваапще
Леннон_Жив!• 1 час назад
На хер слати її. Одна справа не має чоловічих рук шафу подвинути чи люстру повісити, інша справа винести сміття. Всі ми були в декреті з малими дітьми і носили ще й сміття разом з каляскою, то не тяжко і можливо. Може інші сусіди пол мають їй приходити мити?
Не їм після шостої• 1 час назад
Ответ дляПлакалаВАвто
Вынести мусор это пару минут, мксорники от дома а нескольких километрах никто не ставит, в чем проблема это сделать, пока дети спят?
ТигрЛьвович• 1 час назад
Ответ дляЛіплю вареники
Ну если честно, то с такими детьми действительно сложно выносить мусор. Одних не оставишь, а когда выходишь на улицу, это анриал. Коляска и еще двухлетка - удовольствие еще то.
И?
Баба Йога• 1 час назад
Ответ дляИз Кукуева я
Сміття сусідів захватилп б без проблем. Ви точно не з моїх сусідів. У нас всі навкруги адекватні. Можемо просити один одного про послуги.
Леннон_Жив!• 1 час назад
Ответ дляЛіплю вареники
То наймите старшеклассников и платите деньги за помощь, а не мужем в зсу прикрываясь давите на жалость.
АБВГДейка• 1 час назад
Ответ дляЗаставляличка
Так отож. Я в цьому бачу лише ледачу маніпуляційну жіночку. Таким принципово б не допомагала. Бо зараз винести сміття, потім сходити в магаз, потім поприбирати їй квартиру. А що тут такого, це ж по сусідськи. Можна ввечері дітей покласти спати і винести сміття, чи зранку, та багато є варіантів.
Леннон_Жив!• 1 час назад
Ответ дляЛіплю вареники
Узнайте адрес, может вам недалеко прогуляться и вынести мусор
Эскиз бесконечности• 1 час назад
я не поняла, а что когда чукав был не в зсу мусор он выносил или как?