ЭкстрасенсиХаЯ• 1 час назад
Є реальна різниця між звичайною водою з-під крана після фільтра і бутильованою
водою? Що ви обираєте вдома?
Мэри Попкинс• 1 час назад
Може у вас вдома і немає. А можливо ви її не відчуваєте.
Навіть між бутильованою водою є велика різниця.
У мене в Києві вода з крану погана. Привозять бутильовану
ДолькиКабана• 1 час назад
В квартирі вода норм і без фільтра, на ній готую, чай-кава-компоти. Бутиль стоїть просто на попити некип´ячену
Мати тріля• 1 час назад
Смотря какой осмос стоит. У меня дорогой с минерализацией. Вода вкуснее чем бутилированная.
ДолькиКабана• 1 час назад
Мені здається, що вода з під крану може бути смачною чи не смачною в залежності від водозабірника і стану труб. Але небезпечною чи шкідливою не може.
А от вода з різних там родників, істочників, святих колодязів чи, не дай Бог, бюветів міських - то може бути смачним жахом.
Бутиль привозний теж просто розрекламований доступний товар, ті бутилі такою хімією обробляють, що там нічого вижити не може, тільки людина на тій рідині)
Фокус-Покус• 1 час назад
У меня кувшин Аквафор, фильтр усиленный(могу посмотреть какой).Вроде А5Н, носила в свою лабораторию на работе, все ок. Единственное что меняю чаще, чем написано.
Стационарный фильтр мне не нужен,мы пьем/покупаем минералку.А на готовку,чай,кофе и т д.,кувшина хватает с головой.Соломенка Киев.