Дивне створіння• 22 декабря 2025

Как научить ребенка 9–10 лет планировать карманные деньги?

чтобы не начинал просить уже в середине недели?
Борисфенка• 22 декабря 2025
Ответ дляДівчина Бобула
о да, взагалі не володіє інформацією, табличку множення не вивчив, у грудні ходить в літніх кросівках без куртки, випрошує харчі в однокласниках і заікається від холоду
Мені завжди жалко таких дітей, які не можуть пляшку води купити чи тістечко. Бо батьки трохи не в собі - зазвичай з достатком, але з вавкою в голові.
Про злиднів мова не йде, тим не дають, бо нема з чого.
Единая страна!• 22 декабря 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Теж є дома, і кола теж.
На самом деле я тоже не знаю куда ребенку тратить. Моей 11, заработала больше 1000 грн, и так они до сих пор лежат у нее на карточке, купила пару раз ручки, которые коллекционирует.
Санта Барбара• 22 декабря 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Ок, відповім тій, морді, хто морду ліпить.
Дитина не голодна, взута, одягнена, вдома є все з їжі і з напоїв, бутерброди в школу бере з баликом і окремим хлібом, термос чай, какао, сік.
Куди витрачати дитині кошти?
От у мого сина є такий друг як ваш син. Мама йому не дає, пояснюючи що вдома все є. І він постійно без грошей. Але хлопці крім балика ходять іноді якогось сміття - сухарики кола чіпси і т.п. то інші купують а він їсть. Не відмовляється. Але ніколи не скидається. Ну таке, пригостити не шкода Але це набридає.
Санта Барбара• 22 декабря 2025
Ответ дляНе боюся осуду
спасибо
а что ребенок может на них купить?
Булочку, батончик шок., мівіну, водичку, жувальні цукерки поштучно. Пампушки з зеленню у нас продають. 9 штучок там. 19грн то один купує пампушки інший шось інше або скидаються
Заикальница• 22 декабря 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Ну так это она заработала, это совсем другое . Она уже понимает, что деньги сами на карту не падают. А тут ребенку выдают карманные деньги, и он знает, что в тумбочке есть еще, не свои - не жалко.
Сыну выдавала карманные на неделю, никаких - ой они закончились не принимала, потратил сразу - ну ты наверно знал что делал.Нет? Мне очень жаль, но сегодня среда, а раньше вечера воскресенья денег нет.
Дівчина Бобула• 22 декабря 2025
Ответ дляСанта Барбара
Поперше, мій не ходить на колу з чіпсами, а в піцерію чи в мак чи в пузату, в кіно може. І для цього в нього є своя карта. Щодо однокласників, а точніше, однокласниць, то це саме у нього завжди стріляють жуйку, цукерку.
А ще на критичний випадок у нього з собою завжди є 1000 або 500
Санта Барбара• 22 декабря 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Ну так має ж гроші. А писали що не даєте
Телепунь• 22 декабря 2025
Даю 9-річці раз на місяць зарплату так би мовити, 500 грн. Це типу кишенькових на різне харчове сміття так би мовити. Але синок жмот і не купує, збирає на планшет. Інколи бувають спроби купи шоколадку, але відповідь одна -дали зарплату, витрачай власні. Але ж шкода йому. Буває вже й сама кажу, що гроші люблять рух, то купи там солодощі, іграшку... Бо Скруджем в 9 починати рости,то не здраво
Дівчина Бобула• 23 декабря 2025
Ответ дляСанта Барбара
Я про це написала ще напочатку
Але ті, хто видає дитині щодня на булочку, мівіну чи пампушки 20 грн, наліпили морди під коментом, продовжили писати, на прикладі друзів свого сина, що хлопці, окрім балику їдять чіпси, якими їх пригощають інші...ну, то таке...що не буде вміти на касі жуйку і тіктак сплатити... ну, ок, буде голодний без тіктак, якщо закінчиться.
Так було?
Отже, видача кишенькових коштів і їх контроль у всіх нас і наших дітей по-різному відбувається. Чиїсь діти збирають собі з кишенькових грошей на планшет, телефон, тощо, інші цього не роблять з певних причин.
Тепер ліпіть морди. А я пішла пити холодну маккаву і їсти булочку з маком.
Очікуємо всі на відбій
Санта Барбара• 23 декабря 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Я про це написала ще напочатку
Так було?
Очікуємо всі на відбій
Перша ваша фраза була - не даю кишенькові. Того вам так і писали.