Дивне створіння• сегодня в 16:40

Как научить ребенка 9–10 лет планировать карманные деньги?

чтобы не начинал просить уже в середине недели?
Борисфенка• сегодня в 17:23
Ответ дляДівчина Бобула
о да, взагалі не володіє інформацією, табличку множення не вивчив, у грудні ходить в літніх кросівках без куртки, випрошує харчі в однокласниках і заікається від холоду
Мені завжди жалко таких дітей, які не можуть пляшку води купити чи тістечко. Бо батьки трохи не в собі - зазвичай з достатком, але з вавкою в голові.
Про злиднів мова не йде, тим не дають, бо нема з чого.
Единая страна!• сегодня в 17:24
Ответ дляДівчина Бобула
Теж є дома, і кола теж.
На самом деле я тоже не знаю куда ребенку тратить. Моей 11, заработала больше 1000 грн, и так они до сих пор лежат у нее на карточке, купила пару раз ручки, которые коллекционирует.
Санта Барбара• сегодня в 17:32
Ответ дляДівчина Бобула
Ок, відповім тій, морді, хто морду ліпить.
Дитина не голодна, взута, одягнена, вдома є все з їжі і з напоїв, бутерброди в школу бере з баликом і окремим хлібом, термос чай, какао, сік.
Куди витрачати дитині кошти?
От у мого сина є такий друг як ваш син. Мама йому не дає, пояснюючи що вдома все є. І він постійно без грошей. Але хлопці крім балика ходять іноді якогось сміття - сухарики кола чіпси і т.п. то інші купують а він їсть. Не відмовляється. Але ніколи не скидається. Ну таке, пригостити не шкода Але це набридає.
Санта Барбара• сегодня в 17:36
Ответ дляНе боюся осуду
спасибо
а что ребенок может на них купить?
Булочку, батончик шок., мівіну, водичку, жувальні цукерки поштучно. Пампушки з зеленню у нас продають. 9 штучок там. 19грн то один купує пампушки інший шось інше або скидаються
Заикальница• сегодня в 17:38
Ответ дляЕдиная страна!
Ну так это она заработала, это совсем другое . Она уже понимает, что деньги сами на карту не падают. А тут ребенку выдают карманные деньги, и он знает, что в тумбочке есть еще, не свои - не жалко.
Сыну выдавала карманные на неделю, никаких - ой они закончились не принимала, потратил сразу - ну ты наверно знал что делал.Нет? Мне очень жаль, но сегодня среда, а раньше вечера воскресенья денег нет.
Дівчина Бобула• сегодня в 17:53
Ответ дляСанта Барбара
Поперше, мій не ходить на колу з чіпсами, а в піцерію чи в мак чи в пузату, в кіно може. І для цього в нього є своя карта. Щодо однокласників, а точніше, однокласниць, то це саме у нього завжди стріляють жуйку, цукерку.
А ще на критичний випадок у нього з собою завжди є 1000 або 500
Санта Барбара• сегодня в 18:15
Ответ дляДівчина Бобула
Ну так має ж гроші. А писали що не даєте
Телепунь• 16 минут назад
Даю 9-річці раз на місяць зарплату так би мовити, 500 грн. Це типу кишенькових на різне харчове сміття так би мовити. Але синок жмот і не купує, збирає на планшет. Інколи бувають спроби купи шоколадку, але відповідь одна -дали зарплату, витрачай власні. Але ж шкода йому. Буває вже й сама кажу, що гроші люблять рух, то купи там солодощі, іграшку... Бо Скруджем в 9 починати рости,то не здраво