Щедрик• 2 часа назад

Як не зірватись і не кинути лікування, коли немає сил навіть дійти до лікаря?

Чебураха з перцем• 2 часа назад
какое направление?
Директриссимо• 2 часа назад
до психіатра? онлайн сходіть
Бабульція• 2 часа назад
Що лікуєте?
Директриссимо• 2 часа назад
Ответ дляЧебураха з перцем
какое направление?
это только психиатрия
если нет физических сил, все равно добираются до врача
Диви яка я пава!• 2 часа назад
Ответ дляДиректриссимо
это только психиатрия
И анемия) я в обморок падала 😅
Директриссимо• 2 часа назад
Ответ дляДиви яка я пава!
И анемия) я в обморок падала 😅
ну ок.
я в пандемию с ковидом и пневмонией не могла доехать до КТ, не было сил и пала духом
Не прохожу мимо• 2 часа назад
Для цього потрібна близька людина, яка залишить усі свої справи і буде слідкувати що ви лікуєтесь, чи дотримуєтись графіка прийому ліків, примушувати ходити до лікаря
Всех в сад• 2 часа назад
Ответ дляНе прохожу мимо
Не у всех они есть. Поэтому хорошо, если есть кто поддержит, но если нет - здоровье и качество жизни в первую очередь ответственность самого человека. Да, временами безумно трудно, но нужно понимать ради чего и мелкими шажками двигаться в ту сторону
Не прохожу мимо• 2 часа назад
Ответ дляВсех в сад
При довгому лікуванні, яке повинно бути системним, є проблема що люди починають забивати. І це не через лінь, а просто багато хто із дорослих людей не любить себе. Все те саме, але для іншої людини вони будуть контролювати та робити
Кондуктор маршрутки• 1 час назад
Менять врача или вызывать на дом.
Скорая помощь• 44 минуты назад
Онлайн консультация