Тантрический кекс• вчера в 20:18

Шафа сошла с ума! Покращення с 1 января

Вы видели уже размер комиссии с 1 числа ?
Комісія для категорій “Жіночий одяг“, “Чоловічий одяг“, “Дитячий одяг“, “Аксесуари“, “Краса та здоров’я“, “Для дому“ складатиме:
- 20% для товарів до 500 грн (але не менше 30 грн і не більше 500 грн)
- 17% для товарів від 501 до 1000 грн (але не менше 30 грн і не більше 500 грн)
- 13% для товарів від 1001 грн (але не менше 30 грн і не більше 500 грн)
КоКоКоКоКоКо...• 13 минут назад
Ответ дляЛастовиння
Как же он осточертел.. чёрт! 😬Гад ещё тот, уже всех по два раза поменяли ,а эта сво..чь сидит с своем кресле
значить повністю устроює нашого головного, інших там не тримають.